اصغر فرهادی

قهرمان اصغر فرهادی در شیراز متوقف شد

تاریخ انتشار : 25 تیر 1399کد مطلب : 76791زمان مطالعه : 1 دقیقه
پیش تولید فیلم سینمایی قهرمان ساخته اصغر فرهادی در شیراز متوقف شد و عوامل این فیلم به تهران بازگشتند.

توقف پیش تولید قهرمان اصغر فرهادی در شیراز

اصغر فرهادی کارگردان با سابقه سینما و تلویزیون در جدیدترین تجربه سینمایی اش فیلم قهرمان را مقابل دوربین خواهد برد و این فیلم در مرحله پیش تولید و انتخاب بازیگران قرار دارد.

این کارگردان کشورمان در فیلم قهرمان به عنوان نویسنده، کارگردان و تهیه کننده حضور دارد و بخش سینمایی شبکه آرته فرانسه سرمایه گذاری این ساخته اصغر فرهادی را عهده دار شده است.

علت توقف پیش تولید قهرمان اصغر فرهادی

فیلم سینمایی قهرمان مدتی است که در مرحله پیش تولید قرار دارد و عوامل این فیلم از مدتی قبل برای انجام کارهای مربوط به پیش تولید به شیراز سفر کردند اما به دلیل افزایش شیوع ویروس کرونا پیش تولید قهرمان در شیراز متوقف شد و عوامل به تهران بازگشتند.

اصغر فرهادی

تصویربرداری فیلم قهرمان قرار است که در شیراز صورت بگیرد و بخش هایی از پیش تولید این فیلم که در تهران قابل انجام است، با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام خواهد شد و ادامه مراحل ساخت این فیلم به زمان بهتری که ویروس کرونا شیوع کمتری داشته باشد موکول خواهد شد.

محسن تنابنده و امیر جدیدی دو بازیگری هستند که حضورشان در فیلم قهرمان قطعی است و به زودی بازیگران دیگر این فیلم معرفی خواهند شد.

محسن تنابنده و امیر جدیدی

عوامل ساخت فیلم قهرمان عبارتند از:

نویسنده، کارگردان و تهیه کننده:اصغر فرهادی، مجری طرح:حمیدرضا قربانی، مدیر فیلمبرداری:علی قاضی، تدوین:هایده صفی یاری، صداگذار:محمدرضا دلپاک، مدیر تولید:محمد یمینی، برنامه ریز:پریسا گرگین، دستیار اول کارگردان:امین خنکال، صدابردار:مهدی صالح کرمانی، طراح گریم:مهردادمیرکیانی، طراح صحنه:مهدی موسوی، طراح لباس:نگار نعمتی، عکاس:امیرحسین شجاعی، روابط عمومی:ثمین مهاجرانی.

پیش تولید فیلم قهرمان اصغر فرهادی در شیراز متوقف شد

2.97
این مطلب مفید بود ؟43
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی