تولد
هومن برق نورد لاغری

ماجرای لاغری هومن برق نورد

تاریخ انتشار : 9 فروردین 1403کد مطلب : 92867تعداد نظرات : 1 نظر
هومن برق نورد بازیگر مشهور ایرانی آخرین بار با حضور در اکران فیلم سینمایی آپاراتچی با چهره جدید و عجیبش مورد تعجب تمامی کاربران شد.

هومن برق نورد بعد از لاغری همه را نگران کرد

بعد از حضور هومن برق نورد در اکران فیلم سینمایی آپاراتچی با ظاهری متفاوت، عباراتی که درباره او جستجو می شد با موضوعاتی همچون علت لاغری هومن برق نورد یا مواردی از قبیل بیماری هومن برق نورد چیست، همراه شد.

درست است که بازیگر نقش فیروز مشتاق در سریال پادری تغییر چهره داده است و به قول برخی در حال شباهت پیدا کردن به بهنام تشکر است، اما هر لاغری بدلیل بیماری یا مشکل جسمی شدید ایجاد نمیشود و میدانیم که این روزها روش های متعددی از رژیم لاغری گرفته تا جراحی های لاغری و... میتوانند عامل کاهش وزن هر فردی باشند پس تا زمانیکه خود این بازیگر در این مورد توضیحاتی ارائه نکرده است، میتوان گفت ماجرای لاغری هومن برق نورد تصمیم او برای کاهش وزن بوده و بعد از سالها تصمیم به لاغر شدن گرفته است و بس.

به عقیده برخی از کاربران فضای مجازی، از آنجا که سبک لاغر شدن هومن برق نورد مشابه لاغری مهران غفوریان است، این حدس و گمان وجود دارد که عمل لاغری هومن برق نورد همان شیوه ای بوده که بهروز خالی بند زیر آسمان شهر را لاغر کرد.

در پاسخ به سوال پرتکرار شما با موضوع بیماری هومن برق نورد چیست که لاغر شده اینطور میتوان پاسخ داد که، بهتر است از فکر وایرال کردن کلمه بیماری در مورد این بازیگر محبوب بیرون آمده و نادانسته و ناخواسته این کلمات منفی را همراه نام چهره های هنری و معروف کشورمان نکنیم.

هومن برق نورد

لاغری شدید هومن برق نورد عکاس محمدرضا عبدلی

ماجرای لاغری هومن برق نورد

3.614
این مطلب مفید بود ؟104
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
1 نظر به ثبت رسیده است
بهرام1403-03-25
خدا هنرپیشه های بی حاشیه ای مثل هومن برق نورد را هم حفظشون کنه هم زیادشون کنه!
بعضی هنرپیشه ها به محض دیده شدن می‌خوان با هر حاشیه ای که شده خودشون
را تبدیل کنندبه یک سلبریتی معروف فرقی هم براشون نمیکنه این حاشیه مثبت باشه یامنفی !
21
وبگردی