شوهر عاشق
زیبایی ظاهر تنها عامل برای عاشق شدن مردها نیست اگر به دنبال احیاء رابطه عاشقانه و شیفته کردن شوهرتان هستید، این راه ها فوران عشق در همسرتان را تضمین میکند.

ویژگی هایی در زنان که مردها عاشق زنانی هستند

یکی از دغدغه های امروز بسیاری از خانم ها وابسته و عاشق کردن همسر است. راز عاشق کردن همسر به خود، تنها در زیبایی ظاهری نیست، احتمالا بسیار دیده اید که بسیاری از خانم ها با چهره ساده، همسرشان را شیفته خود کرده‌اند. اگر دلتان می خواهد همسرتان یک دل نه صد دل عاشقتان شود و اصطلاحا با دیدن شما دلش غش برود، این بخش از خانواده پلاس نمناک را بخوانید.

مردها دلشون غش میره وقتی ازشون تشکر میکنید

یکی از مهم ترین و تأثیر گذار ترین روش برای رسیدن به خوشبختی و آرامش ایجاد جو تشکر و قدردانی در خانواده می باشد. مردها زنانی را دوست دارند که کارهای خوبشان را نادیده نمی گیرند و از آنها به هر دلایل حتی کوچک نیز تشکر می کنند.

مردها عاشق اقتدارن دوست دارن حامی باشن

اقتدار مرد یکی از خصوصیات جدا نشدنی و ذاتی در مردان است، برای حفظ غرور و عزت نفس مردان لازم است که به او اهمیت دهید و همیشه سعی نکنید که تمامی کارهایتان را خودتان تنهایی انجام دهید بلکه از همسرتان بخواهید کارهایی را برای شما انجام دهد چرا که مردان دوست دارند حامی باشند و حمایت از همسرشان به آنها حس قدرت و اقتدار می بخشد.

مرد عاشق

مردها عاشق زنی میشن که به خودش میرسه

آراستگی نقش بسیار زیادی در رابطه عاشقانه دارد. مردها دوست دارند که همسرشان همانطور که قبل از ازدواج آراسته و مرتب بود، بعد از ازدواج نیز آراسته باشد و تنها در بیرون از خانه و مهمانی ها مرتب نباشد بلکه در خانه نیز به خود برسد البته زیبایی همه چیز نیست و نگرش و باور افراد نسبت به یکدیگرمهم است.

مردها زنی رو دوست دارن که با خانوادشون خوبه

خانواده همسر شما بخشی مهم از زندگی‌ او هستند پس برای آرامش زندگیتان با آنها خوب رفتار کنید. مردان از زنی که دائما از خانواده شان بدگویی و غیبت می کند، متنفرند بلکه عاشق همسری هستند که مشکلات را بزرگ نمی کند و از بعضی حرف ها می گذرد.

مردها برای زنی میمیرن که آرامش خونه مهمه براشون

آرامش در خانواده یکی از مهم‌ترین نیازهای همه ما است. یکی از مهم‌ترین راهکارها برای حفظ آرامش در خانواده این است که به نیازهای یکدیگر توجه داشته باشید، به نظر یکدیگر احترام گذاشته و تا جای ممکن از ادامه دادن اختلاف‌ها خودداری کنید و مشکلاتی که پیش می‌آیند را در کوتاه‌ترین زمان برطرف کنید. برای آرامش اعضای خانواده تمیز بودن خانه و اهمیت به نظافت اهمیت زیادی دارد.

زوج عاشق

مردها عاشق زنی هستن که آشپزیش خوبه

بسیاری از آقایان عاشق غذا هستند پس یکی از راه های ساده برای خوش اخلاق کردن و عاشق کردن شوهر آشپزی کردن و غذا پختن است. آقایان دوست دارند که همسرشان به آنها صبحانه بدهد و آنها را راهی محل کار کند و بعد از بازگشت به خانه غذایشان آماده باشد.

مردها عاشق زنی هستن که گیر نمیده و غر نمی زن

مردها از شکایت بیزارند و در مقابل کلماتی مثل «تو» و «چرا» حالت دفاعی به خود می گیرند. مردها از زنانی که نقش مادر را برای آنها بازی می کنند و دائما در حال گیر دادن و غر زدن هستند متنفرند اما عاشق کسی هستند که مانند یک دوست رفتار می کند.

مردها دلشون غش میره برای زنی که همینطوری که هستن دوستشون داره

بهتر است فکر تغییر دادن همسر بعد از ازدواج را از سر بیرون کنید تا او عاشق و شیفته تان شود. مردها زنی را دوست می دارند که به فکر تغییر او نبوده و او را با تمام خوبی ها و بدی هایش بپذیرد و دوست بدارد.

عشق و علاقه

مردها عاشق زنی هستن که شوهرشو درک می کنه

مردان عاشق زنی می شوند که در همه حال او را درک کرده و تکیه گاه مناسبی برای او باشد پس اگر می خواهید دل مردتان را ببرید و به او ثابت کنید که شریک زندگی ایده آلی برای او خواهید بود، تکیه گاه محکمی برای او باشید و در زمان بیکاری، بیماری، مشکلات و افسردگی و... او را تنها نگذارید.

مردها برای زنی میمرن که عاشق خودشه

در زندگی مشترک زنان با اعتماد به نفس بالا برای شوهرشان جذابیت بیشتری دارند. مهم‌ترین کاری که یک بانوی بااعتماد به نفس باید انجام دهد، این است که قدر و ارزش خودش را بداند. زنانی که قدر و ارزش خود را می دانند، در نزد همسرشان دائما از نواقص ظاهری خود سخن نمی گویند و درباره ویژگی های بد اخلاقیشان صحبت نمی کنند.

مردها عاشقت میشن وقتی قدرشون رو بدونی

مردان زنی را دوست دارند که همیشه بدی ها و کم و کاستی ها را نبیند و خوبی ها را نیز ارزیابی نماید، به همین خاطر عاشق زنی می شوند که قدر آنها را بداند و کارهای خوبشان را با تحقیر و توهین زایل نکند.

اگه میخوای شوهرت یه دل نه صد دل عاشقت بشه...

4.1117
این مطلب مفید بود ؟9720
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن/ش
وبگردی