تولد
تغییر رفتار شوهر
زندگی زناشویی فراز و نشیب های زیاد دارد درحالی که باید به رفتار های همسراتان توجه کنید زیرا که برخی رفتار ها نشانه های خوبی ندارند.

تغییر رفتاری در شوهرتان که زنگ خطر محسوب میشه

معمولاً رابطه ها در مدت زمان طولانی تغییرات زیادی دارند و شما با فراز و فرود های زیادی مواجه هستید اما بعضی از رفتارها در آقایان هستند که شاید خیلی طبیعی نباشند و زنگ خطر رابطه محسوب شوند که باید به آن ها دقت کنید. در این قسمت از خانواده پلاس نمناک علائم این رفتار ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

اختلاف زناشویی

او در مورد هر چیزی بحث می کند

قطعاً شما با یکدیگر اختلاف نظر های زیادی دارید و نباید در مورد هر موضوعی با یکدیگر موافق باشید اما اگر متوجه شدید که همسرتان سر هر چیز کوچکی، حتی انتخاب رنگ با شما بحث می کند و می خواهد مخالفت نشان دهد، احتمالا رفتار او عمدی است.

احساس میکند که نمی تواند شما را شاد کند

زندگی آسان نیست و همه ما مشغله و درگیری های زیادی داریم اما اگر همسر شما فقط روی چیز های ناامید کننده تمرکز می کند و از این که شما را شاد کند و زندگی خوبی بسازد ، نا امید شده است، این یک زنگ خطر محسوب می شود.

تغییر رفتار شوهر

در مورد هر چیزی استرس دارد

کاملاً طبیعی است که ما در طول روز به خاطر مسائل مختلف استرس داشته باشیم اما اگر همسر شما مدام سر هر مسئله کوچکی استرس می گیرد و می خواهد استرس را بیرون بریزد و حال منفی را پراکنده کند، علامت خوبی نیست.

دیگر از شما تعریف نمی کند

همه ما از تعریف و تمجید دیگران، مخصوصاً همسرمان خوشحال می شویم؛ مخصوصاً اگر همسرمان بخواهد از ظاهر ما تعریف کند اما اگر متوجه شدید بعد از مدت زمانی دیگر هیچ تعریفی از ظاهر شما ندارد و حتی با وجود اینکه تغییر کرده اید و دیگران گفته اند که ظاهرتان بهتر شده اما او هرگز تعریف و تمجید نمی کند، احتمالا مشکلی در کار است.

اختلاف زناشویی

گفت و گوی مهم با یکدیگر ندارید

اکثر خانم ها دوست دارند که در سریع ترین زمان ممکن راجع به مشکلات شان صحبت کنند اما مردها خیلی تمایلی به انجام این کار ندارند ؛ اما اگر زندگی یک زندگی متعادل باشد ، چند وقت یکبار آن ها گفت و گوی کارسازی با هم دارند اما اگر مرد شما هرگز راضی به گفتگوی مهم نمی شود، احتمالاً مشکلی در کار است.

گوشی موبایل را قایم می کند

قطعاً ما دوست داریم که با همسرمان رابطه نزدیکی داشته باشیم و چیزی را از یکدیگر پنهان نکنیم اما اگر همسر شما مدام گوشی موبایل خودش را از شما پنهان می کند و هرگز اجازه نمی دهد که به گوشی او نزدیک شوید، این یک زنگ خطر است .

استفاده از موبایل

دیگر با هم بیرون نمی روید

بسیاری از افراد فکر می کنند که قرار های شبانه در بیرون از منزل مخصوص دوران نامزدی است اما جالب است بدانید که بعد از ازدواج هم این موضوع اهمیت زیادی دارد. اگر مدت زمان زیادی شده که هرگز شام رمانتیک دونفره در یک رستوران کنار یکدیگر نبوده اید ، احتمالاً زندگی تان یکنواخت شده باشد.

از خودش مراقبت نمی کند

قطعاً در زندگی مشترک زن و مرد هر دو باید از خودشان مراقبت کنند و خود را جوان، سالم، سرحال و مشتاق رابطه نگه دارند اما اگر همسر شما دیگر از خودش مراقبت نمی کند و خیلی به مسائل زیبایی و بهداشتی اهمیت نمی دهد، احتمالا انگیزه زندگی کردن ندارند.

بوی عرق

یا برعکس، خیلی از خودش مراقبت می کند

بر عکس مورد قبلی، اگر همسر شما بیش از حد از خودش مراقبت می کند و ناگهان رفتارش تغییر کرده و مدام روی هر چیزی در ظاهرش نگران و حساس است، احتمالاً باز هم مشکلی در کار است.

کوچک ترین چیز او را عصبانی می کند

قطعاً زندگی که پر از عصبانیت باشد، زندگی آرامی نیست . اگر همسر شما مدام از هر چیزی ناراحت شده و سریع عصبانی می شود و می خواهد خشم خود را ابراز کند، احتمالاً مشکلی وجود دارد.

اختلاف زوج

خیلی کم حرف شده

شاید برایتان خوب به نظر برسد که همسرتان دیگر سر هیچ موضوعی بحث نمی کند اما گاهی اوقات این مسئله نشانه بی تفاوتی است و خیلی علامت خوبی نخواهد بود.

با مردان غمگینِ متاهل و یا مردان مجرد زیاد رفت و آمد می کند

هنگامی که همسر شما با مردانی که از ازدواج خود راضی نیستند، رفت و آمد می کند یا با افراد مجرد روابط گرم و صمیمانه ای دارد، احتمالاً از آن ها تأثیر می پذیرد یا اینکه خودش از زندگی اش راضی نیست و با آن ها حس همدردی دارد.

صحبت کردن

خیلی در دسترس نیست

اگر همسر شما مدام در حال خوش گذرانی با دوستان ، رفتن به باشگاه، رفتن به رستوران با همکاران و جاهای دیگر است و خیلی در دسترس شما نیست و او را سخت پیدا می کنید، احتمالاً مشکلی در کار است که می خواهد از شما فاصله بگیرد.

به شما احترام نمی گذارد

احتمالاً ما در طول زندگی با اختلاف هایی مواجه می شویم و مشکلاتی را احساس می کنیم اما اگر همسر شما دیگر مدت زمانی است که احترام به شما را فراموش کرده، احتمالاً مشکلی در کار دارد که او را از ساده ترین رفتارهایش دور کرده.

تغییر رفتاری در شوهر که زنگ خطر محسوب میشه

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ش
وبگردی