فرزندان زیاد
صحبت های زن جوان که به تازگی فرزندان دوقلوی خود را بدنیا آورده است، موجب شد تا همه از اقدام نامناسب همسرش مطلع شوند.

زایمان های زیاد زن جوان، همسرش را فراری داد

در حالیکه این روزها تعداد زیادی از زوجین درگیر مسئله ناباروری هستند و آرزوی در آغوش کشیدن نوزاد خود را در دل دارند، در گوشه ای از جهان، زن و شوهری درست برخلاف تمام این زوجین به دلیل تعداد زیاد فرزندانشان دچار مشکل شده اند؛ مشکلی که جزئیاتش را با هم در این بخش از نمناک میخوانید.

یک مرد اوگاندایی پس از اینکه همسرش اخیراً پنجمین جفت دوقلو خود را به دنیا آورد ظاهراً چمدان های خود را بسته و خانواده در حال رشد خود را ترک کرد. شخصیت اصلی این داستان، مردی اوگاندایی است که نمی‌توانست با این واقعیت کنار بیاید که همسرش اخیراً پنجمین مجموعه دوقلوهای خود را به دنیا آورده است.

"نالانگو گلوریا" هرگز برای باردار شدن تحت درمان های خاصی قرار نگرفت، با این حال نمی تواند از دوقلو شدن خودداری کند و از قرار معلوم هر بار بارداری او، آنها را صاحب یک جفت دوقلوی جدید می کند.

دوقلو

پس از اینکه این زن اوگاندایی اخیراً فرزندان نهم و دهم خود را به این دنیا آورد، شوهرش، سالانگو، وسایلش را جمع کرده و برای همیشه او را ترک کرد چرا که این رویه برایش عادی نبوده و به همسرش گفته است که دیگر نمی تواند از او و فرزندانشان مراقبت کند.

این زن جوان که با وجود سن و سال کمش، مادر چندین فرزند است گفته است که مدتهاست هیچ خبری از همسرش ندارد و برای مراقبت از فرزندانش به تنهایی تلاش می کند. با این حال و با وجود تمام مشکلات او از هیچ چیز پشیمان نیست و به خدا ایمان دارد و میداند که خداوند خود حافظ او و فرزندانش است.

«من از به دنیا آوردن این همه بچه پشیمان نیستم. می‌دانم که پدرشان آنها را دوست ندارد، اما نمی توانم آنها را رها کنم. با وجود چالش ها، من هرگز فرزندانم را رها نمی کنم. من می‌دانم که خدا فراهم خواهد کرد.»

نالانگو در حال حاضر با هفت فرزندش زندگی می کند؛ بزرگترین جفت دوقلوهایش برای کار به جای دیگری رفته اند و یکی از فرزندان دیگرش به طرز غم انگیزی جان باخت.

کار خجالت آور مرد با فرزندانش؛ زن آبروی شوهرش را برد

431
این مطلب مفید بود ؟256
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
وبگردی