فرزند ابراهیم تاتلیسس

کار ناباورانه پسر ابراهیم تاتلیس با پدرش

تاریخ انتشار : 21 تیر 1401کد مطلب : 87850زمان مطالعه : 2 دقیقه
احمد تاتلیس، پسر ابراهیم تاتلیس خواننده معروف ترکیه ای در اقدامی ناباورانه، حمله ای به پدرش داشت که موجب تعجب همگان شد.

جزئیات حمله ناباورانه پسر ابراهیم تاتلیس به خواننده معروف ترکیه ای

ابراهیم تاتلیسِس خواننده سرشناس ترکیه ای که در ترکیه به امپراتور معروف است، این روزها در صدر اخبار است و خبرهای زیادی در مورد اختلاف او و پسرش شنیده می شود. این خواننده ترک که چندی پیش علیه پسر بزرگش، احمد تاتلیسس و در مورد داراییش سخنانی را بیان کرده بود، با حکم دادگاه تکلیف اموالش مشخص شد. در ادامه این بخش از نمناک جزئیات زندگی خصوصی ابراهیم تاتلیسس قرار خواهید گرفت.

ابراهیم تاتلیس، خواننده معروف ترکیه ای به تازگی با انتشار جزئیاتی خانوادگی در مورد پسرش ادعا کرد که او به پدرش خیانت کرده و در روزی که مورد حمله مسلحانه قرار گرفته و به او تیراندازی شده، از گاو صندوق شرکت پدرش سرقت کرده است.

احمد تاتلیسس

ابراهیم تاتلیسس که در سال 2021 در برنامه ایبو شو از ازدواج خود با گلچین کاراکایا خبرداد، در مورد نامزدش گفت:

«من خانواده اصلی ام را در بدروم تشکیل داده و داشتم ازدواج می کردم. من الان با اون شخص هستم دنیا یک طرف او یک طرف… اکنون رابطه ما روشن است. اما من ازدواج می کنم و تمام دارایی ام را در اختیار آن شخص می گذارم و به نامش می زنم. همه چیز فدای او باد، او قلب من است. او در حالی با من بود که هیچ کس دیگری با من نبود.»

به دنبال صحبت های خواننده مشهور ترک احمد تاتلیسس پسر بزرگ امپراتور حرف های او را بی جواب نگذاشت و بیان نمود که پدرش حتی یک خانه هم به او نداده و تنها یک بار به شرکت او رفته که حسابدار، مدیر شرکت و کارکنان شرکت نیز حضور داشتند و در مدت بیماری پدرش در بیمارستان حضور داشته است، احمد تاتلیس در ادامه صحبت هایش گفت که تهمت ها را نمی پذیرم و نسبت به سلامت روان پدرم شک دارم.

پس از آن، احمد به دادگاه مراجعه کرد و برای محافظت از کیفیت زندگی و دستاوردهای ابراهیم تاتلیسس خواستار تعیین قیم برای او شد. با رای نهایی دادگاه درخواست احمد تاتلیسس مبنی بر تعیین قیم پذیرفته شد و حکم محدودیت دارایی های ابراهیم تاتلیسس را صادر گردید تا خواننده محبوب ترکیه ای نتواند درمورد اموالش تصمیم بگیرد.

ابراهیم تاتلیسِس یا ایبو خواننده مشهور ترک متولد 1952 در جنوب ترکیه و در شهر شانلی‌اورفه است که علاوه بر ترکی به زبان عربی و کردی نیز مسلط است، زیرا پدر او از عرب‌های ترکیه و مادرش از کردهای ترکیه می باشد.

ابراهیم تاتلیسِس تا به حال 4 بار ازدواج کرده و 6 فرزند به نام های احمد تاتلی، گولشن، گولدن، ملک زبیده، ایدو، الیف آدا دارد.

ابراهیم تاتلیسس

ابراهیم تاتلس مارس 2011 پس از اجرای شوی Ibo Show در استانبول مورد حمله مسلحانه قرار گرفت و پس از 9 سال با این برنامه به عرصه موسیقی بازگشت.

کار ناباورانه پسر ابراهیم تاتلیس با پدرش

4.116
این مطلب مفید بود ؟133
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی