بیمه درمانی کرونا
این روزها کرونا یکی از دغدغه های اصلی مردم شده و سعی میکنند با رعایت نکات بهداشتی از این ویروس فرار کنند.اما اگر با رعایت نکات به ابن ویروس مبتلا شده اید،هزینه های درمان آن چگونه پرداخت خواهد شد؟

از خرید آنلاین بیمه نامه درمان تکمیلی انفرادی با پوشش کرونا چه می دانید؟

در این مقاله قصد داریم ازخرید آنلاین بیمه نامه درمان تکمیلی انفرادی با پوشش کرونا در سامانه بیمه شو صحبت کنیم. بدین منظور ابتدا باید با شرایط بیمه نامه درمان تکمیلی انفرادی آشنا شویم تا پس از آن بتوانیم به مزایای آن در مقابل بیماری کرونا که امروزه در تمامی جهان فراگیر شده است، اشاره کنیم. 

انتها نیز به شرایط و مزایای خرید آنلاین بیمه نامه درمان تکمیلی انفرادی با پوشش کرونا خواهیم پرداخت.حتما همه شما این روزها نام ویروس کرونا یا همان کووید- 19 را شنیده اید. قطعا از روز اول نیز تمامی شما سعی بر رعایت کردن اصول بهداشتی کرده اید و به نظافت و بهداشت شخصی خود پیش از پیش توجه کرده اید.

علاوه بر این هنگام خروج از منزل پروتوکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را نیز احتمالا رعایت کرده اید، اما با تمام این موارد اگر به ویروس کرونا مبتلا شده اید، هزینه های درمان آن چگونه پرداخت خواهد شد؟

پاسخ خیلی ساده است. اگر شما خرید بیمه درمان تکمیلی با پوشش کرونا رو انجام داده اید ، این بیمه نامه هزینه های درمان ویروس کرونا را پرداخت خواهد کرد. ناگفته نماند بیمه نامه هر شخص با توجه به سقف تعهدات و پوششی که در نظر گرفته شده است، وارد عمل خواهد شد.

این مورد را با ذکر یک مثال برای شما روشن تر می کنیم. برای مثال دو نفر که هر دو از یک بیمه نامه درمان تکمیلی انفرادی با پوشش کرونا استفاده می کنند، بسته به میزان حق بیمه ای که دریافت می کنند، خدمات متفاوتی نیز دریافت می کنند. برای نمونه بیمه نامه شخص اول هزینه ویزیت و دارو به همراه هزینه های خدمات آزمایشگاهی را پوشش می دهد.

در حالی که بیمه نامه شخص دوم هیچ کدام از این هزینه ها را پوشش نمی دهد یا فقط یکی از آن دو را پوشش می دهد. نکته مشترک بین دو بیمه نامه، پوشش هزینه های بستری ناشی از درمان ویروس کرونا می باشد.

طبیعتا حق بیمه ای که شخص اول پرداخت می کند، بیشتر از حق بیمه ای است که شخص دوم پرداخت می کند.اشخاصی که شغل آزاد دارند یا به هر دلیلی دارای بیمه نامه درمان تکمیلی گروهی نیستند، می توانند از بیمه شو، خرید بیمه نامه درمان تکمیلی انفرادی با پوشش کرونا رو انجام بدهند . 

بیمه درمان تکمیلی کرونا

بیمه درمان تکمیلی خانواده

خرید بیمه نامه درمان تکمیلی انفرادی با پوشش کرونا در چه زمانی استفاده می شود؟

در خصوص اینکه بیمه نامه درمان تکمیلی انفرادی با پوشش کرونا در چه زمانی استفاده می شود، باید گفت علاوه بر بیمه نامه درمان تکمیلی انفرادی که برخی از شرکت های بیمه ای آن را برای مشتریان خود در نظر گرفته اند، بیمه عمر و یا زندگی نیز این بیمه نامه را ارائه می دهند.این در حالی است که برخی از شرکت های بیمه ای این بیمه را در قالب بیمه مسافرتی با پوشش کرونا ارائه می دهند.

همچنین برخلاف سایر بیماری های که در بیمه نامه درمان تکمیلی انفرادی باید مدت زمان انتظار 6 ماهه را برای آن ها در نظر گرفت، در خرید آنلاین بیمه نامه درمان تکمیلی انفرادی با پوشش کرونا، این دوره از 6 ماه به 3 ماه کاهش پیدا می کند. علت این امر نیز مقابله صحیح و اصولی با این بیماری است. همچنین برخی از شرکت های بیمه ای، این پوشش را قالب بیمه نامه مسافرتی به مشتریان خود ارائه می کنند.

خرید بیمه درمان کرونا

خرید بیمه درمان تکمیلی با پوشش کرونا از بیمه شو

لزوم خرید آنلاین بیمه نامه درمان تکمیلی انفرادی با پوشش کرونا چیست؟

امروزه با توجه به افزایش هزینه های درمان به خصوص با وجود بیماری های نوظهوری مانند کرونا، خرید آنلاین بیمه نامه درمان تکمیلی انفرادی با پوشش کرونا اهمیت بسیار زیادی پیدا کنید. تصور کنید در صورت ابتلا به این بیماری، مجبور شوید تمامی هزینه ها را به تنهایی پرداخت کنید.

حال تصور کنید یک حامی در کنار شما باشد و شما را در پرداخت هزینه های مربوط به بیماری های مختلف از جمله کرونا تنها نگذارد، این مسئله قطعا بسیار سرنوشت ساز خواهد بود و در آینده شما بسیار تاثیر گذار خواهد بود. گرچه بسیاری از افراد ممکن است تصور کنند داشتن بیمه پایه برای پرداخت هزینه های درمانی آن ها کافی خواهد بود.

اما حتما این افراد نیز هنگام مراجعه به مراکز درمانی مختلف متوجه شده اند که بیمه پایه آن ها مانند بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی و نیروهای مسلح تمامی هزینه های درمانی به خصوص در مورد بیماری جدید الورود کرونا را پوشش نخواهد داد.در این صوت خرید آنلاین بیمه نامه درمان تکمیلی انفرادی با پوشش کرونا بسیار پر اهمیت خواهد بود.

مراحل خرید آنلاین بیمه نامه درمان تکمیلی انفرادی با پوشش کرونا در بیمه شو به چه صورت است؟

در این قسمت به بررسی مراحل خرید آنلاین بیمه نامه درمان تکمیلی انفرادی با پوشش کرونا در سایت بیمه شو می رویم"
  • ابتدا به وبسایت بیمه شو مورد نظر مراجعه کنید. 
  • پس از دریافت مشاوره، فرم پرسشنامه سلامت را با دقت کامل کنید. از پنهان کردن بیماری های خود جدا خودداری کنید.
  • پس از وارد کردن اطلاعات شخصی خود مانند سن، جنس و ... حق بیمه پرداختی خود را انتخاب می کنید. پس از آن بیمه نامه درمان تکمیلی انفرادی شما صادر می شود.
  • در هنگام انتخاب حق بیمه خود، جدولی برای شما به نمایش در می آید که میزان تعهدات شرکت بیمه ای را در قبال حق بیمه پرداختی شما مشخص می کند. همچنین هزینه هایی را که پوشش می دهد مانند حق ویزیت و دارو در مورد بیماری کرونا، هزینه های بستری ناشی از کرونا، خدمات آزمایشگاهی مربوط به کرونا و ... را نیز با توجه به حق بیمه شما مشخص می کند.
امیدواریم با توضیحات فوق بتوانید بهترین گزینه را برای خود و خانواده خود انتخاب کنید.

بیمه تکمیلی درمان خانواده با پوشش کرونا

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
وبگردی