ترکیش ایرلاین
اگر قصد سفر هوایی از تبریز به استانبول را دارید، این مقاله برای شماست.

از تبریز تا استانبول با هواپیما

یکی از کشور‌های خارجی که ایرانیان بسیاری برای سفر‌های خارجی خود، آن را انتخاب می‌کنند، ترکیه است. استانبول یکی از شهر‌های پر‌طرف‌دار ترکیه است که توریست‌ها و گردشگران زیادی هر‌ساله برای بازدید و تفریح یا کار به آن سفر می‌کنند. تلفیقی از مدرن بودن و جاذبه‌های تاریخی در استانبول باعث شده تا برای هر‌نوع سلیقه‌ای جذابیت‌هایی در شهر وجود داشته باشد. 
شهر تماشایی استانبول به حدی جاذبه و امکانات گردشگری دارد که برای سفر چند‌روزه شما، هیچ‌چیز تکراری نخواهد بود و برای سفر خود باید برنامه منظمی هم داشته باشید. بسیاری از ایرانی‌ها از پرواز تبریز استانبول برای سفر به ترکیه استفاده می‌کنند. در این‌مقاله می‌خواهیم درباره ایرلاین‌های پرواز از تبریز به استانبول صحبت کنیم تا شما درباره آن‌ها اطلاعات مناسب و کاملی داشته باشید.

خرید بلیط پرواز تبریز استانبول

یکی از راه‌های آسان برای سفر به استانبول استفاده از پرواز‌هایی است که در تاریخ‌های مختلف به مقصد استانبول می‌روند. امروزه استفاده از اینترنت و فضای مجازی فرایند مشاهده و رزرو بلیط را بسیار آسان کرده است. کافی است به یکی از سایت‌های معتبر در‌زمینه رزرو بلیط مراجعه کنید و نوع بلیط و شهر مقصد را تعیین کنید. 
به‌عنوان‌مثال شما می‌توانید به سایت علی بابا یکی از سایت‌های معتبر و خوب در زمینه رزرو بلیط و تور است مراجعه کنید تا به‌آسانی به بسیاری از پرواز‌ها برای خرید بلیط دسترسی داشته باشید. یکی از مزایای رزرو اینترنتی بلیط تبریز استانبول یا حتی دیگر پرواز‌ها، مکان مقایسه پرواز‌ها، قیمت و خدمات آن‌ها قبل از خرید نهایی است. 
در بخش‌های بعدی درباره نحوه خرید بلیط اینترنتی صحبت خواهیم کرد تا به‌صورت کامل با این‌موضوع آشنا شوید. موضوعی که اهمیت زیادی در رزرو آنلاین دارد، انتخاب سایت است که مناسب و معتبر باشد.

استانبول

ایرلاین‌های پرواز تبریز استانبول

پرواز‌هایی که به‌صورت مستقیم از تبریز به استانبول سفر می‌کنند، توسط هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی ترکیش انجام می‌شوند. قبلا پرواز تبریز استانبول توسط هواپیمایی ماهان‌ایر نیز انجام می‌شد اما در حال حاضر، پروازی توسط این ایرلاین از تبریز به استانبول انجام نمی‌شود. 
هواپیمایی آتا یکی از محبوب‌ترین ایرلاین‌ها برای این‌مسیر است. همچنین همین ایرلاین یکی ارزان‌ترین ایرلاین‌ها برای این‌مسیر به‌حساب می‌آید. از دیگر هواپیمایی‌هایی که برای این ‌مسیر می‌توان از آن‌ها استفاده کرد می‌توان به هواپیمایی ترکیش ایرلاین، هواپیمایی ایران تور از فرودگاه شهید مدنی تبریز اشاره کرد. 
پرواز‌‌های تبریز استانبول در روز‌های شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه پرواز از تبریز به استانبول وجود دارد. شما به‌آسانی می‌توانید با جستجویی ساده در سایت علی بابا لیستی از پرواز‌ها را برای تاریخ‌های دلخواه شما مشاهده کنید.

ویژگی‌های پرواز تبریز استانبول

فاصله هوایی تبریز استانبول 1520 کیلومتر و معادل 944 مایل است. این‌پرواز از نظر زمانی حدود 2 ساعت و 40 دقیقه طول می‌کشد. البته موضوع زمان پرواز با عواملی مانند شرایط جوی، تعداد توقف‌ها و نوع مسیر می‌تواند متغیر باشد. یکی از موضوعاتی که جالب است بدانید و به آن دقت کنید، اختلاف زمانی تبریز و استانبول است که 30 دقیقه است. 
اگر ساعت در تبریز 8:00 باشد، ساعت به وقت استانبول 7:30 خواهد بود. قیمت بلیط هواپیما برای سفر از تبریز به استانبول به عوامل زیادی بستگی دارد. بهتر است برای خرید بلیط به پرواز‌های لحظه‌آخری و چارتری هم نگاهی بیندازید تا با قیمت کمتری، امکان رزرو بلیط هواپیما را داشته باشید. البته با نگاهی به قیمت بلیط‌ها متوجه می‌شوید که مثلا در روز‌های جمعه قیمت‌های کمتری را مشاهده خواهید کرد.

پرواز استانبول

نحوه رزرو آنلاین بلیط پرواز تبریز استانبول

اولین قدم برای رزرو آنلاین بلیط هواپیما این است که شرکت یا سایت مناسبی را انتخاب کنید. همان‌طور که در قسمت‌های بالا گفته شد، علی بابا یکی از سایت‌های معتبر در این‌زمینه است. برای رزرو بلیط استانبول یا بسیاری از پرواز‌های داخلی و خارجی دیگر کافی است به سایت مراجعه کنید و جستجویی ساده انجام دهید. 
برای جستجوی پرواز استانبول در قسمت پرواز‌های خارجی باید نام شهر مقصد و تاریخ سفر را مشخص کنید. بعد از فشردن کلید جستجو، لیستی از پرواز‌های شهر مقصد به شما نمایش داده می‌شود. برای دیدن اطلاعات بیشتر پرواز می‌توانید روی آن کلیک کنید. رزرو پرواز هم کار سختی نیست و با چند کلیک ساده به صفحه پرداخت ارجاع داده می‌شوید. فقط بعد از پرداخت فایل رسید را ذخیره کرده یا رسید را تا زمان پرواز نزد خود نگهداری کنید.

سخن آخر

استانبول یکی از شهر‌های معروف ترکیه است که سالیانه افراد زیادی از راه‌های مختلف به آن سفر می‌کنند. سفر هوایی یکی از راه‌های معمول سفر به استانبول است که طرف‌داران زیادی دارد. در این‌مقاله درباره ایرلاین‌های پرواز تبریز استانبول مطالبی را بیان کردیم و نحوه رزرو بلیط صحبت کردیم. 
اگر می‌خواهید با هواپیما به ترکیه و استانبول سفر کنید حتما سری به سایت علی بابا بزنید. در سایت، ایرلاین‌های مختلف را با زمان‌ها و خدمات مشخص مشاهده خواهید کرد. برای رزرو هر مورد کافی است روی آن کلیک کنید.

ایرلاین های پرواز تبریز استانبول

52
این مطلب مفید بود ؟20
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی