تولد
جواد عزتی زخم کاری
جواد عزتی زخم کاری 2 را هم مثل سری اول، با همان بازی جذاب خود شروع کرد و مرتضی امینی تبار بازیگر نقش میثم، پسر مالک در این سریال را پررنگ تر کرد.

جواد عزتی زخم کاری 2 در کنار بازیگر نقش میثم، پسر مالک

بعد از انتشار قسمت اول سریال زخم کاری بازگشت، یکی از چهره هایی که در کنار جواد عزتی زخم کاری بیشتر توجهات را بخود جلب کرد، مرتضی امینی تبار بازیگر نقش میثم و پسر مالک بود که یکی از بازیگران جوان و جدید است که نام خود را در لیست بازیگران افغانستانی در ایران ثبت کرده است. همین محبوبیت باعث شد تا در اکران سریال زخم کاری 2، عکس این دو بازیگر بیشتر دیده شود؛ عکسی که با عنوان جواد عزتی و پسرش بیرون سریال زخم کاری دیده شد.

مرتضی امینی تبار

جواد عزتی در کنار مرتضی امینی تبار عکس از سروش منوچهری

بازیگران زخم کاری بازگشت

محمدحسین مهدویان زخم کاری جدید را هم مثل سری اول این سریال با بازیگران مشهوری ساخت و البته از بازیگران مشهوری همچون الناز ملک و مهران غفوریان برای خاص تر شدن سریال، استفاده کرد. زخم کاری 2، همچنان با حضور بازیگران اصلی فصل اول ساخته شده است و البته بازیگر جدید هم دارد. زخم کاری 2 بازگشت مثل فصل قبل با حضور بازیگرانی همچون جواد عزتی، رعنا آزادی ور، هانیه توسلی، سیاوش طهمورث، مه لقا باقری، عباس جمشیدی فر، سعید چنگیزیان، کاظم هژیرآزاد و الهه حصاری ساخته شده است و در فصل دوم زخم کاری چند بازیگر دیگر هم به عنوان بازیگر جدید حضور دارند.

روز و ساعت پخش سریال زخم کاری بازگشت

فصل جدید سریال زخم کاری 2، همچنان از پلتفرم فیلیمو تولید شده است و از 17 شهریور 1402 پخش آن آغاز شد. روز انتشار این سریال جمعه هر هفته و ساعت انتشار زخم کاری فصل جدید، 8 صبح میباشد.

عکس جواد عزتی و پسرش، بیرون سریال زخم کاری 2

512
این مطلب مفید بود ؟120
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی