بازیگران جومونگ

بازیگران جومونگ کنار همسران واقعی شان + عکس

تاریخ انتشار : 11 دی 1402کد مطلب : 91636زمان مطالعه : 2 دقیقه
عکس بازیگران محبوب سریال جومونگ همانند سوسانو، جومونگ و... در کنار خانواده واقعیشان را در این مطلب برایتان آماده کرده ایم.

بازیگران جومونگ کنار همسران خود در واقعیت

جومونگ یکی از پرطرفدارترین چهره‌های سریال‌های کره ای تلویزیونی ایران است که تمامی بازپخش‌های آن نیز پر مخاطب بوده است. محبوبیت این مجموعه در ایران تا حدی بود که پس از پایان آن امپراطور باد‌ها یا جومونگ 2 نیز از تلویزیون پخش شد. این روزها نیز جومونگ 3 یا سریال امپراطور افسانه‌ها که اسپین آف دو سریال افسانه جومونگ و امپراطور باد‌ها بر روی آنتن شبکه تماشا رفته است. در سریال جومونگ 1 بازیگران زیادی ایفای نقش نموده اند که معروفترین آنها هان های جین بازیگر نقش سوسانو و سونگ ایل گوک بازیگر نقش جومونگ می باشند، در این بخش از نمناک به معرفی بازیگران جومونگ کنار همسران واقعی شان می پردازیم.

سوسانو و همسرش

هان های جین که نقش سوسانو در مجموعه تلویزیونی جومونگ را بازی کرده‌ است، بازیگر معروف کره ای متولد 27 اکتبر 1981 می باشد. این بازیگر با کی سونگ یونگ بازیکن فوتبال و کاپیتان تیم ملی فوتبال کره جنوبی ازدواج کرده و حاصل ازدواجشان یک دختر می باشد.بیا غروب را تماشا کنیم، پزشکان،حرفی از ته دل،سندرم،انسان در عشق،نه مرسی، بی رحم،داما 2 و... از آثار هان های جین می باشد.

سوسانو

بازیگر نقش سوسانو در کنار همسرش

جومونگ و همسرش

سونگ ایل گوک بازیگر سینما تئاتر و تلویزیون اهل کره جنوبی متولد اول اکتبر 1971 است، او نوه کیمدهان و پسر کیم جوجین فرمانده جنبش استقلال کره در ابتدای سده 19 و کیم بانوی بازیگر کره‌ای است. این بازیگر در 15 مارس 2008 در سن 37 سالگی با خانم «جونگ سونگ» وکیل دادگستری اهل بوسان ازدواج کرد،ثمره این ازدواج در 2012 سه قلوهای پسر به نام‌های داعها سینکوک و مانسی می باشد.

جومونگ

بازیگر نقش جومونگ در کنار همسر و فرزندانش

بانو یوهان و همسرش

اوه یون سو که به دلیل بازی در نقش بانو یوها مادر جومونگ وهمسر هموسو در مجموعه تلویزیونی افسانه جومونگ شناخته شد، متولد 27 اکتبر 1971 در سئول است. خانم بازیگر متاهل بوده و همسر ایشان سون جی چانگ بازیگر و خواننده کره ای است، این زوج دارای دو فرزند می باشند. اوه یون سو در آثاری چون سرنوشت یک مبارز، زندگی تلخ و شیرین، پیشنهاد دوم، مرد برفی و...بازی کرده است.

بانو یوهان

بازیگر نقش بانو یوهان در کنار همسرش

تسو و همسرش

کیم سونگ سو بازیگر نقش شاهزاده تسو در سریال افسانه جومونگ زادهٔ 25 ژوئیهٔ 1971 است. کیم سونگ سو ، ازدواج کرده و صاحب فرزند است. کیم سونگ سو در آثاری چون زیر چتر ملکه،طلوع ماه در رودخانه، باد ابر، باران، عشق در مهتاب، تاجر گوک جو، گرگ و پشمک و...بازی کرده است.

کیم سونگ سو

بازیگر نقش تسو درکنار همسرش

بازیگران جومونگ کنار همسران واقعی شان + عکس

4.315
این مطلب مفید بود ؟132
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی