شیدا خلیق و کیوان ساکت اف

صحنه بحث برانگیز عروسی شیدا خلیق و کیوان ساکت اف

تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت 1403کد مطلب : 93673تعداد نظرات : 1 نظر
شیدا خلیق و کیوان ساکت اف بازیکنان برجسته بازی مافیا باهم ازدواج کردند و عکس های بسیار متفاوتی از جشن عروسیشان منتشر کردند.

مراسم عروسی شیدا خلیق و کیوان ساکت اف و صحنه ای که خیلی ها نپسندیدند

کیوان ساکت‌ اف و شیدا خلیق که در رئالیتی شو شب های مافیا؛ زودیاک در کنار هم حضور داشتند، به تازگی عکس هایی از مراسم عروسیشان را منتشر و خبر از ازدواج خود دادند. انتشار عکسی از این زوج هنری در مراسم ازدواجشان با واکنش متفاوتی از سوی برخی کاربران همراه بود و به نوعی بحث برانگیز شد. در ادامه این بخش از نمناک صحنه ای بحث برانگیز در مراسم عروشی شیدا خلیق و کیوان ساکت اف مشاهده می کنید.

اولین عکس های عروسی کیوان ساکت‌ اف و شیدا خلیق منتشر شد و در این تصاویر نه تنها لباس عروس شیدا خلیق، تیپ دامادی کیوان ساکت اف، مراسم لاکچری ازدواج این زوج هنری مورد توجه قرار گرفت، بلکه صحنه ای که در فضای مجازی بسیار بحث برانگیز شد، حضور دو سگ در مراسم این زوج و عکس یادگاری عروس و داماد با حیوان خانگیشان بود. این تصاویر برای بسیاری از کاربران ناخوشایند بود و جای بحث داشت.

ازدواج شیدا خلیق

عروسی شیدا خلیق و کیوان ساکت

بیوگرافی شیدا خلیق

شیدا خلیق بازیگر متولد 5 خرداد 1372 در تهران دختر ناهید مسلمی از بازیگران پیشکسوت عرصه تئاتر و تلویزیون است. او در سال 80 زمانی که کمتر از 8 سال سن داشت وارد عرصه تئاتر شد. شیدا خلیق در آثاری چون دختران، یه حبه قند،بوسیدن روی ماه،همه چیز آنجاست، زعفرانی، چرخ و فلک، شب‌های مافیا ایفای نقش نموده است.

بیوگرافی کیوان ساکت اف

کیوان ساکت اف، مجری و بازیگر متولد 25 شهریور 1367 است، پدرش معلم و مادرش خانه دار می باشد، فرزند آخر خانواده بوده و دو برادر دارد و می گوید فامیلی ام «ساکت اف» ربطی به روس ها ندارد.با معرفی برادر تهیه‌کننده اش، به عنوان مجری به تلویزیون معرفی شد و برنامه هایی چون ما دو تا، سلام بهار، بوم سفید، زمانی برای خندیدن را اجرا نمود. دویدن در میان ابرها، بازگشت، حوالی پاییز و...از کارهایی است که در آن به عنوان بازیگر حضور داشته است.

صحنه بحث برانگیز عروسی شیدا خلیق و کیوان ساکت اف

2.917
این مطلب مفید بود ؟107
منبع : عکس: سروش منوچهری/امیر علی سیدجلالی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
برچسب : شیدا خلیق
1 نظر به ثبت رسیده است
77771403-02-29
چقدر بدبخت شدیم که با کلاس بودنمون به حضور سگ و گربه تو زندگی هامون ربط پیدا کرده
11
وبگردی