تولد
پوست زنان کره
زنان جوان کره ای دارای پوستی زیبا و صاف هستند. این خانم ها روزانه روتین پوستی خاصی دارند که موجب جلوگیری از پیری پوست و شفافیت پوست آن ها می شود.

قانون طبیعی و راز زیبایی پوست زنان کره ای

راز داشتن پوستی زیبا و جوان زنان کره ای هنوز هم بر بسیاری از شما پوشیده است و کاملا نمی دانیم که آن ها چه کار می کنند که پوست به این زیبایی دارند. در این قسمت از بهداشت و سلامت نمناک قصد داریم راز زیبایی پوست این خانم ها را به شما معرفی کنیم تا شما نیز در صورت توان، آن ها را به کار ببرید.

البته در مطلب " پوست زنان کره ای با این ماسکها زیباست" در مورد اسرار زیبایی پوست این زنان کامل صحبت کردیم که میتوانید به سادگی آنها را در این مطلب بشناسید.

فرمول و قانون 424

خانم های آسیایی یک روش ساده زندگی دارند و آن هم باعث می شود که زیبایی واقعی را تجربه کنند. آنها طبق قانون 424 به مدت 10 دقیقه صورت خود را می شویند و آن را جایگزین یک حمام کامل می کنند.

در چهار دقیقه اول بقایای میکاپ و چربی های صورت را پاک می کنند سپس با کف و فوم شوینده به مدت 2 دقیقه صورتشان را می شویند و بعد به مدت 4 دقیقه صورت و گردن را آب کشیده و شستشو می دهند.

همچنین برای این که اثربخشی کارشان بیشتر شود، از تونر مرطوب کننده هم استفاده می کنند. معمولاً بهتر است که زمان استفاده از تونر بیشتر از 4 ثانیه بعد از اتمام شست و شو نشود.

قانون 424 کره ای ها

ماسک روغن طبیعی همراه با برنج

خانم های کره ای معمولاً خیلی در معرض آفتاب قرار می گیرند و همین باعث می شود که در طول زمان پوست شان تیره شود. به همین دلیل آن ها سعی می کنند راهکارهایی را در پیش بگیرند تا از تیرگی پوست شان جلوگیری شود. معمولا از ماسک روغن طبیعی و برنج استفاده می کنند. این ماسک را فقط برای پوست صورت استفاده نمی کنند، بلکه آن را روی کل بدن شان هم می زنند.

کشش ماهیچه های دهان

خانم های کره ای برای از بین بردن چین و چروک ها، جریان خون را در بدن بهبود می بخشند و تناژ پوست خود را روشن تر می کنند و این کار را از طریق ورزش صورت و کشش اطراف دهان با ادای حروف A-E-I-O-U انجام می دهند.

کشش ماهیچه های دهان

استفاده از روغن هیدروفیلیک به جای میسلارواتر

روغن های پاک کننده می توانند آلودگی ها را از عمق پوست بیرون بکشند. حتی کثیفی هایی را از بین می برند که میسلار واتر قادر به انجام آن ها نیست. معمولاً دو الی سه بار در هفته از این روغن استفاده می کنند.

قرار دادن محصولات زیبایی داخل یخچال

خانم های کره ای عادت دارند برای این که از ایجاد چین و چروک روی پوست شان جلوگیری کنند، آن را خنک نگه دارند. در نتیجه ماسک، کرم و محصولات زیبایی را قبل از استفاده مدتی داخل یخچال نگه می دارند. محصولات زیبایی را هنگامی که به پوست صورتشان می زنند، روی پوست نمی مالند و با حرکات ضربه ای آن را روی پوست پخش می کنند.

محصولات زیبایی در یخچال

اضافه کردن روغن طبیعی به کرم پودر

خانم های کره ای برای پوست خشک راه حل های زیادی دارند و یکی از راه هایشان این است که به جای خرید محصولات گران قیمت، چند قطره روغن طبیعی یا سرم صورت به کرم پودر خود اضافه می کنند.

شستشو با آب برنج

گاهی اوقات بعضی از محصولات ناشناخته به شدت باعث زیبایی می شود که یکی از آن ها آب برنج است. کره ای ها بعد از پختن برنج، آب آن را دور نمی ریزند و آن را برای اهداف آرایشی و زیبایی استفاده می کنند و عقیده دارند که شستن صورت با آب برنج پوست را جوان و مات کرده و مقاومت در برابر اشعه خورشید را بالا می برد.

آب برنج

رنگ لب به جای رژ لب

شاید برایتان جالب باشد که معمولاً کره ای ها رژ لب نمی زنند، بلکه سعی می کنند به لب های خود رنگ های طبیعی بدهند. همچنین بر این عقیده هستند که رنگ لب معمولاً مدت زمان بیشتری باقی می ماند و از رژلب بهتر است.

استفاده از تونر برای صورت

خانم های کره ای از تونر به مقدار زیاد استفاده می کنند و حتی آن را جایگزین ماسک های ورقه ای می کنند. برای اینکه خواص تونر های مرطوب کننده را افزایش دهند، پد را داخل تونر کرده و به پوست خود می زنند.

روتین پوست کره ای

همراه داشتن ضد آفتاب

یکی دیگر از نکته های مهمی که خانم های کره ای رعایت می کنند، استفاده از ضد آفتاب است. آن ها از همان دوران کودکی به صورت خود ضدافتاب می زنند و هرگز استفاده از آن را فراموش نمی کنند.

ماساژ روزانه فیشیال

ماساژ دادن بخش بسیار مهمی برای جوان نگه داشتن صورت در مدت زمان طولانی است و یکی از ساده ترین راه هایش، مالیدن صورت با استفاده از دستمال آغشته به آب ولرم است که باعث می شود انعطاف پذیری پوست در سنین بالا هم حفظ شود.

پیشنهاد زنان کره ای برای زیبایی و جوانی پوست

4.265
این مطلب مفید بود ؟5411
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ن/ز.ت
وبگردی