مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی

کد مطلب : 88594زمان مطالعه : 4 دقیقه
دریافت مشاوره حقوقی از افراد کاربلد امری ضروری است در ادامه به بررسی این مهم خواهیم پرداخت

منظور از مشاوره حقوقی چیست؟

در زمان وقوع مشکلات حقوقی دو راهکار زیر پیش روی شما عزیزان قرار دارد:

  • معرفی وکیل متخصص به‌عنوان نماینده شخصی
  • اخذ مشاوره از وکیل متخصص

در واقع شما می‌توانید مراحل پیگیری پرونده و دفاع در دادگاه را به وکیل متخصص بسپارید که در این‌صورت حق‌الوکاله وکیل مبلغ نسبتاً زیادی می‌شود. اما اگر توانایی پرداخت حق‌الوکاله قابل توجه وکیل را ندارید می‌توانید از مشاوره حقوقی حضوری، تلفنی یا آنلاین استفاده کرده و سپس مراحل قانونی طرح دعوی، تنظیم دادخواست یا شکواییه و... را پشت سر بگذارید. در مقایسه با حق‌الوکاله وکیل، هزینه مشورت با مشاور حقوقی بسیار کمتر خواهد بود اما پس از اخذ مشاوره دید روشنی در رابطه با دعوی ایجاد شده خواهید داشت و می‌توانید از اقدامات قانونی برای حل دعوی و جلوگیری از ورود خسارت و ضرر و زیان به خود استفاده کنید

اهمیت دریافت مشاوره حقوقی

به نظر شما لزوم مشاوره حقوقی با وکیل در چیست؟ آیا می‌توان بدون کمک گرفتن از وکیل متخصص و کاردان، برای احقاق حقوق خود تلاش کرده و از ایجاد ضرر و زیان جلوگیری کرد؟

چه بسیار پرونده‌هایی که به دلیل عدم ارائه دلایل کافی به نتیجه نرسیده‌اند و چه بسیار پرونده‌هایی که در آن‌ها طرف مقصر با کمک گرفتن از وکیل و استفاده از روش‌های قانونی توانسته پرونده را به نفع خود به اتمام برساند! در واقع اکثر مردم عادی جامعه اطلاعات بسیار کمی در رابطه با قوانین مدنی و قوانین اسلام دارند؛ به همین دلیل در حین وقوع مشکلات مختلف اعم از تصادفات جاده‌ای، دعاوی ملکی، مشکلات خانوادگی، دزدی، قتل و... باید از وکیل متخصص کمک بگیرند. برای مثال ممکن است زنی برای طلاق از همسرش اقدام کند و به دلیل قوانین سفت و سخت طلاق به نتیجه نرسد. اما اگر این زن با وکیل متخصص خانواده مشورت کند می‌تواند دیگر راه‌های موجود از جمله فسخ نکاح را بررسی کرده و در صورتی‌که در ازدواج خود دچار ضرر و زیان فاحش شده باشد، برای فسخ نکاح اقدام کند. این یک مثال ساده است که برخی از پیچیدگی‌های قوانین مدنی و قوانین اسلام را بر ما آشکار می‌کند. بنابراین در حین بروز هرنوع مشکل حقوقی یا کیفری اگر از مشاوره حقوقی آنلاین، حضوری یا تلفنی با وکیل متخصص استفاده کنید، می‌توانید پرونده مورد نظر را با کمترین میزان ضرر و زیان و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نتیجه مورد نظر برسانید.

روش‌های دریافت مشاوره حقوقی

امکان اخذ مشاوره حضوری، تلفنی یا آنلاین با وکیل متخصص برای متقاضیان فراهم است که در ادامه به بررسی هریک از این روش‌ها می‌پردازیم:

مشاوره تلفنی با وکیل

اگر قصد دریافت مشاوره حقوقی فوری و ارزان قیمت را دارید بهتر است از مشاوره حقوقی تلفنی استفاده کرده و پس از مشورت با وکلای متخصص و فوق متخصص اقدامات قانونی لازم را انجام دهید.

مشاوره با وکیل

مشاوره آنلاین و رایگان با وکیل

اگر علاقه‌مندید تا سوالات حقوقی خود را با وکلای متخصص در میان بگذارید می‌توانید از مشاوره آنلاین و رایگان با وکیل استفاده کرده و در هر ساعت از شبانه‌روز به وکیل متخصص دسترسی داشته باشید.

مشاوره حضوری با وکیل

برای حل دعاوی حقوقی یا کیفری پیچیده، بهترین مشاوره حقوقی، مراجعه حضوری به وکیل است. به این‎صورت می‌توانید در رابطه با دادگاه صالح، نحوه تنظیم دادخواست و شکوائیه، نحوه دفاع در برابر قاضی و... اطلاعات کامل‌تری به دست آورید.

هزینه مشاوره حقوقی

هزینه مشاوره حقوقی بسته به تخصص وکیل، مدت‌زمان مشاوره و روش دریافت مشاوره متفاوت است. در واقع شما می‌توانید از میان وکلای متخصص و فوق متخصص یکی را انتخاب کنید یا در صورت نیاز مشاوره‌ای با چند وکیل کاربلد و باتجربه داشته باشید. همچنین می‌توانید با توجه به تعداد سوالات خود، مدت‌زمان مشاوره را بین 5 دقیقه تا یک ساعت تعیین کرده و با توجه به آن اجرت مشاور را پرداخت کنید. به علاوه هزینه مشاوره با وکیل با توجه به روش دریافت آن از جمله مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین متفاوت است که در روش آنلاین نیازی به پرداخت هزینه مشاوره وجود ندارد.

آدرس بهترین مرکز مشاوره حقوقی

موسسه حقوقی وکلای تلفنی به دلیل امکانات بی‌شماری که برای مراجعین خود در نظر گرفته به‌عنوان بهترین مرکز مشاوره حقوقی در سرتاسر ایران شناخته می‌شود. در واقع هزینه مشورت با وکیل در این موسسه نسبت به دیگر موسسات معتبر بسیار کمتر می‌باشد. همچنین شما می‌توانید از مشاوره آنلاین و رایگان موسسه وکلای تلفنی استفاده کرده و بدون پرداخت هزینه از خدمات این موسسه استفاده نمایید.

موسس یا مدیر موسسه وکیل تلفنی بیش از 15 سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری را دارا است و در کنار ایشان بیش از هزار وکیل پایه یک دادگستری در سرتاسر ایران زیبا آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند. بنابراین شما می‌توانید در هر نقطه از ایران و در هر ساعت از شبانه‌روز با وکلای این موسسه تماس گرفته و سوالات خود را با کارشناسان متخصص و فوق متخصص مطرح کنید.

همچنین در موسسه وکلای تلفنی امکان نگارش دادخواست، شکواییه، اظهارنامه، لایحه و... نیز فراهم است که خدمات نگارشی این موسسه با قیمت بسیار پایین و به صورت فوری انجام می‎شود.

مشاوره حقوقی

52
این مطلب مفید بود ؟20
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی