سارا مقربی و مرجانه گلچین
سریال زندگی زیباست به کارگردانی قاسم جعفری یکی از سریال های عاشقانه تلویزیون است که بازیگران با استعداد بسیاری را به عرصه هنر معرفی می کند.

آغاز پخش سریال زندگی زیباست از شب گذشته

سریال زندگی زیباست با نام قبلی«عشق» به کارگردانی قاسم جعفری بدون اطلاع رسانی قبلی از شنبه 12 تیرماه به روی آنتن شبکه دوم سیما رفت.

این مجموعه که در سال 1398 ساخته شده بود بعد از دو سال وقفه بالاخره به مرحله پخش از تلویزیون رسید.

سریال زندگی زیباست در 45 قسمت پنجاه دقیقه ای ساخته شده و بازیگران آن در شهرهای تهران، بندر چابهار، چالوس، مشهد، یزد و کویر طبس مقابل دوربین رفته بودند.

سریال زندگی زیباست

داستان و بازیگران سریال زندگی زیباست

قاسم جعفری کارگردان سریال های همچون خط قرمز، کمکم کن و مسافری از هند در سریال زندگی زیباست به سراغ داستان عاشقانه ای دیگر رفته است. قصه این سریال  به نویسندگی پریسا شمس و حامدافضلی درباره رسیدن 7 زوج عاشق به یکدیگر است.

بازیگران سریال زندگی زیباست

بازیگران سریال زندگی زیباست

این سریال با معرفی 20 بازیگر جوان تئاتری به عنوان نقش های اصلی تولید شده است. سارا مقربی بازیگر جوان سریال بوتیمار برای اولین بار در سریال زندگی زیباست نقش آفرینی کرده بود اما به دلیل عدم پخش آن، در مجموعه طنز بوتیمار شناخته شد.

ثریاقاسمی، نیمارئیسی، رسول نجفیان، مهتاج نجومی،امیدروحانی، بیژن بنفشه خواه و اردلان شجاع کاوه  از بازیگران سریال زندگی زیباست می باشند.

بازیگران جدید سریال زندگی زیباست

بازیگر مجموعه بوتیمار در سریال زندگی زیباست

3.864
این مطلب مفید بود ؟4915
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی