پیکر تراشی شکم
پیکر تراشی و لیپوساکشن شکم جزو حساس ترین جراحی های لاغری است که امروزه خواهان پیدا کرده و همین شاید دلیل انتشار برخی ترفندهاست.

ادعای عجیب و جنجالی یک مرد درمورد لیپوساکشن بدون جراحی

طی چند روز گذشته، ویدئویی جنجالی در فضای مجازی دست بدست شده است که ماجرای عجیبی با خود به همراه داشته. ماجرایی که جزئیاتش را در این بخش از سرگرمی نمناک خواهید خواند.

مرد جوانی که خود را کشیش معرفی کرده است، به دلیل ادعای کوچک کردن معجزه آسا دور کمر یک زن از طریق دعا در یک برنامه زنده مورد انتقاد قرار گرفته است. او که با اطمینان کامل میگفت میتواند کاری مثل پیکرتراشی و لیپوساکشن را بدون هیچ درد و خونریزی انجام دهد، از چند فرد سنگین وزن درخواست کرد تا به روی صحنه بیایند.

چند خانم با وزن بالا داوطلب انجام این کار می شوند و روی صحنه می آیند. کشیش اولین خانم داوطلب را نزدیک فراخوانده و به او میگوید که دستانش را به سمت آسمان بلند کرده و با ایمان قلبی از خداوند بخواهد تا سایز دور کمرش را کاهش دهد. در همین حین کشیش هم کلماتی را زیر لب خود تکرار میکند، کلماتی که بیشتر شبیه وردهای جادوگران و رمال هاست.

لیپوساکشن بدون جراحی

مرد جنجالی و نقش اصلی این ویدئو، دقایقی بعد از یک خانم دیگر میخواهد تا سایز کمر شلوار زنی که در حال دعای کاهش وزن بود را بررسی کند و ببیند که آیا کمر شلوار برای او گشاد شده یا نه.

زن خوانده شده، کمر شلوار را چک میکند و اعلام میکند که کمی آزاد بنظر میرسد و شکم آن زن کوچکتر شده است؛ اما صحبت های او بظاهر آنقدرها هم جدی و مطمئن نیست ولی با این وجود، حضار با شوق بسیاری کشیش را تشویق میکنند و کشیش هم در میان هیاهوی تشویق ها اعلام میکند که این زن به زودی به قدری لاغر خواهد شد که اطرافیانش نتوانند او را بشناسند.

این ویدئو که مثل یک ویروس تمام فضای مجازی را فرا گرفت، 2 دسته واکنش پررنگ داشت. دسته اول ساده لوح هایی که ماجرا را باور کرده و حتی از این مرد، درخواست ملاقات و به قول معروف نوبت ویزیت داشتند و دسته دوم که با پیام های تند خود از اینکه به این شکل به شعورشان توهین شده بود، به ماجرا واکنش نشان دادند.

کامنت های تمسخر آمیزی هم در واکنش به این ماجرا و ویدئوی منتشر شده وجود داشت که اغلب با خداحافظی های خنده دار با رژیم لاغری و کاهش وزن همراه بود.

پیکر تراشی شکم بدون عمل؛ زنان چاق رایگان باربی میشوند!!

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی