سریال شهباز

نجوا سریال شهباز کیست؟ + عکس و بیوگرافی مهدخت مولایی

تاریخ انتشار : 12 بهمن 1401کد مطلب : 89768زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهدخت مولایی بازیگر جوان و هنرمندی که به تازگی در سریال تلویزیونی شهباز بازی کرده است و باعث بوجود آمدن سوالات زیادی برای طرفداران این سریال شده.

مهدخت مولایی؛ بازیگر نقش نجوا در سریال شهباز

با آغاز پخش سریال شهباز و حضور موثر مهدخت مولایی در این فیلم، کنجکاوی ها برای شناخت هر چه بیشتر بازیگر نقش نجوا در سریال شهباز آغاز شد و مخاطبان مشتاقند بدانند، دختری که ایفاگر این نقش جذاب است، کیست. با ما در این بخش از نمناک همراه شوید، تا مختصر بیوگرافی نجوا سریال شهباز را باهم مرور کنیم.

سریال شهباز

مهدخت مولایی، بازیگر نقش نجوا سریال شهباز

مختصر بیوگرافی مهدخت مولایی، نجوا شهباز

مهدخت مولایی بازیگر نقش نجوا در سریال شهباز، متولد 31 فروردین 1370 در تهران است که فعالیت هنری خود را مثل بسیاری از بازیگران، با تئاتر آغاز کرده و سپس وارد سینما و تلویزیون شد. جالب است بدانید که در مورد تاریخ تولد مهدخت مولایی، اطلاعات متفاوتی در وب سایتها منتشر شده است و برخی تاریخ تولد او را سال 1368 اعلام کرده اند.

نجوا سریال شهباز پیش از این سریال در آثاری همچون نوبت لیلی و ترور خاموش نیز به ایفای نقش پرداخته بود اما، از قرار معلوم حضور او در این سریال، شهرت او را دوچندان کرده است.

مهدخت مولایی

عکس مهدخت مولایی، بازیگر نقش نجوا

فیلم و سریال های مهدخت مولایی

مهدخت مولایی در اولین حضور حرفه ای خود، نقش کوتاهی در فیلم بلند دختر به کارگردانی رضا میرکریمی را برعهده داشت و بعد از آن در اکران فیلم آااادت نمی‌ کنیم به کارگردانی ابراهیم ابراهیمان، بیش از پیش شناخته شد.

مدت کوتاهی بعد، با حضور در کنار بازیگران مطرحی همچون طناز طباطبایی، پریناز ایزدیار و آناهیتا افشار و با فیلم ویلایی ها بیشتر دیده شد. ورود مهدخت مولایی به تلویزیون با فیلم ترور خاموش بود و حالا، سریال شهباز است که بار دیگر هنرنمایی او را در قاب تلویزیون به تصویر میکشد.

بیوگرافی

سلفی مهدخت مولایی، نجوا در سریال شهباز

از دیگر فیلم و سریال های مهدخت مولایی میتوان به آثار همچون دوئت، عنکبوت، بوتاکس، ساعت 5 عصر، پدران و سریال سیاوش، اشاره کرد.

ازدواج و همسر مهدخت مولایی، نجوا سریال شهباز

اینطور که پیداست، مهدخت مولایی مجرد است و هنوز ازدواج نکرده و هیچ یک از عکسهای منتشر شده با عنوان همسر مهدخت مولایی، توسط این بازیگر تایید نشده است.

نجوا سریال شهباز کیست؟ + عکس و بیوگرافی مهدخت مولایی

3.824
این مطلب مفید بود ؟186
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی