جواد عزتی و همسرش
جواد عزتی به عنوان میهمان یکی از برنامه های تلویزیونی مقابل مجری معروف نشست و ماجرای آشنایی و خواستگاری اش از مه لقا باقری را تعریف کرد.

ماجرای آشنایی و ازدواج جواد عزتی با مه لقا باقری

جواد عزتی بازیگر نقش اصلی سریال‌های طنز تلویزیون که در دهه اخیر، یکی از برندهای داخلی سینمای ایران بوده است، در برنامه دورهمی درباره آشنایی با همسرش مه لقا باقری بازیگر نقش محبوبه در سریال حکم رشد صحبت هایی را عنوان کرد و ماجرای ازدواج خود را باز گو نمود که در ادامه این بخش از چهره ها در نمناک می خوانید.

جواد عزتی

مهران مدیری:

با خانم افسرده ات کی آشنا شدی؟

جواد عزتی بازیگر نقش منصور در هزارپا، درباره ماجرای آشنایی و ازدواج با همسرش چنین گفت:

یادمه یه سالی مه لقا دانشجویی کارگردانی تئاتر بود و لیسانس می خوند، به من گفت آقای عزتی می تونم باهاتون کار کنم، گفتم که سال دیگه به شما وقت میدم و تابستون سال دیگه من وقت دارم که برای شما کار کنم، نمی دونم چرا این رو گفتم آخه من اهل کلاس گذاشتن نیستم و یادمه درگیر یه کاری بودم که این رو گفتم.

ایشون کارگردان بودند و من بازیگر. گفت باشه و رفت و تابستون سال دیگه دیدمشون و بهم گفت اون کاری که قول داده بودید الان وقتشه و من رفتم اون کار رو که کار فوق‌العاده ای بود، بازی کردم.

مهران مدیری :

پیشنهاد ازدواج رو کی داد؟

جواد عزتی:

بعد از یه مدتی من به ایشون پیشنهاد ازدواج دادم و یه مدت طول کشید تا جواب مثبت گرفتم. یادمه آقای مدیری می خواستید جشن نامزدی ما رو در باغ مظفر بگیرید که نامزدی عقب افتاد و کار تموم شد.

مهران مدیری در برنامه دورهمی شوخی های جالب و بامزه ای با جواد عزتی داشت و حالت چهره مغموم و افسرده همسر جواد عزتی را به رفتار او ربط می داد اما در انتها اعلام نمود این زوج بازیگر زندگی خوب و عاشقانه ای را در کنار یکدیگر تجربه می کنند و هر چه گفته مزاح بوده است.

مه لقا باقری

جواد عزتی و همسرش/ عکس از نازی خوش اخلاق

کمی درباره مه لقا باقری همسر جواد عزتی و فیلم هایش

مه لقا باقری همسر جواد عزتی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 25 خراد 1360 در تهران است که به‌صورت حرفه ای در حوزه کارگردانی و بازیگری تئاتر فعالیت دارد و در جشنواره های داخلی و خارجی در کشور هایی نظیر فرانسه، روسیه و اسپانیا حضور داشته است. مه لقا باقری متاهل است و از سال 1385 د با جواد عزتی بازیگر محبوب کشورمان ازدواج کرده است و 6 ماه از همسرش جواد عزتی بزرگتر است. مه لقا باقری و جواد عزتی در حال حاضر فرزندی ندارند.

مه لقا باقری به تازگی در سریال حکم رشد درنقش محبوبه بازی کرده است. او در سریال هایی مانند باغ مظفر، قهوه تلخ، دردسرهای عظیم 2 و زخم کاری و همچنین فیلم سینمایی آینه بغل و شنای پروانه با همسرش جواد عزتی هم بازی بوده است.

جواد عزتی و همسرش مه لقا کجا عاشق هم شدن؟

4.375
این مطلب مفید بود ؟6510
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
برچسب : جواد عزتی
وبگردی