جواد عزتی
اولین پوستر فیلم آتابای ساخته جدید نیکی کریمی با بازی جواد عزتی در آستانه اکران در سی و هشتمین جشنواره فجر رونمایی شد.

فیلم آتابای صاحب پوستر شد

فیلم سینمایی آتابای به کارگردانی و تهیه کنندگی نیکی کریمی یکی از فیلم های حاضر در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر است که در بخش سودای سیمرغ به نمایش درمی آید.

در روزهای نزدیک به نمایش فیلم آتابای در جشنواره فجر از پوستر این فیلم سینمایی رونمایی شد.

پوستر فیلم آتابای به طراحی محمدحسین هوشمندی است و محمد روح الامین طراح لوگوی این فیلم است.

پوستر فیلم آتابای

نیکی کریمی تنها کارگردان زن جشنواره فجر امسال است و آتابای فیلمی متفاوت از این بانوی هنرمند است که در آن از زبان ترکی استفاده شده است و در روز جمعه 18 بهمن ماه در سانس سوم در سینمای رسانه به نمایش درمی آید.

جواد عزتی

در خلاصه داستان فیلم آتابای آمده است:

آتابای 40 ساله به همراه پدر و خواهرزاده اش در روستای پیرکندی (خوی) زندگی می کنند. او سال ها پیش، دانشجوی معماری در دانشگاه هنرهای زیبای تهران بوده و یک سال مانده به فارغ التحصیلی، به علت مشکلات روحی ناشی از عشق نافرجام به هم دانشگاهی اش، ترک تحصیل کرده و به زادگاه خود بازگشته است...

سحر دولتشاهی و مه لقا می نوش

بازیگران فیلم آتابای عبارتند از:

هادی حجازی فر، سحر دولتشاهی، جواد عزتی، دانیال نوروش، یوسفعلی دریادل، مه لقا می نوش و... بازیگران فیلم آتابای را تشکیل میدهند.

جواد عزتی و هادی حجازی فر

عوامل فیلم سینمایی آتابای عبارتند از:

کارگردان و تهیه کننده:نیکی کریمی، مدیر فیلمبرداری:سامان لطفیان، تدوین:حسین جمشیدی گوهری، موسیقی:حسین علیزاده، طراحی و ترکیب صدا:علیرضا علویان، مدیر صدابرداری:کامران کیان ارثی، طراحی صحنه و لباس:اصغر نژادایمانی، طراح چهره پردازی:ایمان امیدواری، مدیر تولید:حسن مصطفوی، مجری طرح:سعید پاکستانی، جلوه های بصری:امین پهلوان زاده/ کامیار شفیع پور، جلوه های ویژه میدانی:ایمان کرمیان، منشی صحنه:غزل رشیدی، عکس:امید صالحی، مشاور رسانه:فرنوش آباء، دستیار کارگردان و برنامه ریز:ایمان توکلی، فیلمنامه:هادی حجازی فر.

رونمایی از پوستر فیلم آتابای در آستانه جشنواره فجر

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
وبگردی