مه لقا باقری

مزاحمی که مه لقا باقری اسمش را منتشر کرد + عکس

تاریخ انتشار : 10 اسفند 1402کد مطلب : 92431زمان مطالعه : 2 دقیقه
مه لقا باقری که به تازگی با شایعه های جدایی از جواد عزتی در صدر خبرها قرار داشت، عکسی با مضمون مزاحم عجیب و غریب با طرفدارنش به اشتراک گذاشت.

استوری جدید مه لقا باقری درباره یک مزاحم

مه لقا باقری که این روزها خبرهایی در مورد زندگی خصوصیش به گوش می رسد، در تازه ترین استوری خود متنی شک برانگیز را منتشر نمود و به اخبار و شایعات دامن زد. درادامه این بخش از نمناک استوری مه لقا باقری را مشاهده می کنید.

مه لقا باقری بازیگر نقش اشرف همسر ممد چاخان در سریال نیسان آبی 2 که با حضور نیافتن در جشنواره فجر امسال همراه جواد عزتی و شرکت در اکران سریال نیسان آبی 2 با برادرش، شایعه جداییش در فضای مجازی مطرح شد، به تازگی استوری تامل برانگیزی را درباره رها کردن گذشته منتشر نموده است.

مه لقا باقری

شایعه جدایی مه لقا باقری و جواد عزتی

از ازدواج جواد عزتی و مه لقا باقری تا شایعاتی درباره زندگی شان

خانم بازیگر و همسرش جواد عزتی تا کنون این خبر را تایید نکرده اند، آنها از سال 1385 ازدواج کرده اند و مه لقا 6 ماه از همسرش بزرگتر است. مه لقا باقری و جواد عزتی در حال حاضر فرزندی ندارند.

مه لقا باقری زاده 23 خرداد 1360 در تهران است که در حوزه کارگردانی و بازیگری تئاتر فعالیت و در جشنواره‌های داخلی و خارجی در کشورهایی نظیر فرانسه، روسیه، اسپانیا حضور داشته‌است. او در آثاری چون آینه بغل، شنای پروانه، شیشلیک، حوض فیروزه، باغ مظفر، دردسرهای عظیم، حکم رشد، زخم کاری، قهوه تلخ، هفت، نیسان آبی و...حضور داشته است.

فیلم های مشترک جواد عزتی و مه لقا باقری

این زوج در سریال هایی مانند باغ مظفر، قهوه تلخ، دردسرهای عظیم 2 و زخم کاری و همچنین فیلم سینمایی آینه بغل و شنای پروانه با یکدیگر هم بازی بوده اند.

مزاحمی که مه لقا باقری اسمش را منتشر کرد + عکس

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
منبع : عکس: میثم محمدی/ بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی