تولد
جواد عزتی و همسرش

جواد عزتی و همسرش در پشت صحنه دردسرهای عظیم

تاریخ انتشار : 17 دی 1402کد مطلب : 91699زمان مطالعه : 2 دقیقه
زوج مه‌لقا باقری و همسرش جواد عزتی در برخی از فیلم و سریال ها در کنار هم نقش آفرینی که قابی خاطره انگیز از سریال دردسرهای عظیم مشاهده میکنیم.

جواد عزتی و همسرش مه لقا باقری در سریال دردسرهای عظیم

دردسرهای عظیم از جمله سریال‌های پربیننده تلویزیونی بود که این شب ها بر روی آنتن شبکه آی فیلم رفته و هنوز هم مخاطبان زیادی را دارد. جواد عزتی بازیگر توانمند سینما و تلویزیون در این سریال با همسرش مه لقا باقری همبازی بوده است.در این بخش از نمناک به بهانه پخش سریال دردسرهای عظیم عکس قدیمی و زیرخاکی از زوج جذاب دنیای هنر منتشر نموده ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

جواد عزتی و مه لقا باقری

عکس قدیمی جواد عزتی و مه لقا باقری در سریال دردسرهای عظیم 

ماجرای ازدواج مهلقا باقری و جواد عزتی

مه‌لقا باقری و جواد عزتی سال ها قبل با یکدیگر ازدواج کرده اند، ماجرای آشنایی این زوج به نقش آفرینی جواد عزتی در تئاتر مه لقا مربوط می شود. این آشنایی‌ و همکاری سبب شد تا سرانجام آقای عزتی از خانم باقری تقاضای ازدواج نماید. آنها در سال 1385 نامزد شدند. این زوج در سریال هایی مانند باغ مظفر، قهوه تلخ، دردسرهای عظیم 2 و زخم کاری و همچنین فیلم سینمایی آینه بغل و شنای پروانه با یکدیگر هم بازی بوده اند.

مختصر بیوگرافی مه لقا باقری همسر جواد عزتی

مه لقا باقری متولد 23 خرداد 1360 در تهران است که در حوزه کارگردانی و بازیگری تئاتر فعالیت داشته و در آثاری چون آینه بغل، شنای پروانه، شیشلیک، حوض فیروزه، باغ مظفر، دردسرهای عظیم، حکم رشد، زخم کاری، قهوه تلخ، هفت، نیسان آبی و...بازی کرده است.

مه لقا باقری و جواد عزتی

مه لقا باقری در کنار همسرش جواد عزتی/عکس از مهدی طهماسبی

مختصر بیوگرافی جواد عزتی ، مالک زخم کاری

محمدجواد عزتی یکی از پول‌سازترین بازیگران ایرانی متولد 20 دی 1360 است و در آثاری چون طلا و مس، آفریقا، زاپاس، پارادایس، هفت معکوس،ماجرای نیمروز:رد خون، دوزیست، آتابای، مغز استخوان، شنای پروانه،مرد بازنده، من یک مستأجرم،کمربندها را ببندیم،مرد هزارچهره، چاردیواری، سه دونگ، سه دونگ،دودکش، سرزمین مادری،دردسرهای عظیم،زخم کاری،قهوه تلخ بازی کرده است.

شایعه جدایی جواد عزتی از همسرش مه لقا باقری

این روزها اخباری مبنی بر جدایی مه لقا باقری بازیگر نقش اشرف در سریال نیسان آبی 2 از جواد عزتی مالک زخم کاری منتشر شده که شایعه ای بیش نیستند، به نظر می رسد حضور مه لقا باقری با برادرش در اکران سریال نیسان آبی 2 این شایعه را بر سر زبان ها انداخته است.

جواد عزتی و همسرش در پشت صحنه دردسرهای عظیم

4.511
این مطلب مفید بود ؟101
منبع : عکاس محسن بیده / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی