تولد
عروسی

دامادی که آبروی هر چی داماده بٌرد !!

تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1402کد مطلب : 90349تعداد نظرات : 1 نظر
پسر جوان، درست شب دامادی اش با اقدامی غیرقابل باور همه چیز را خراب کرد و همسر آینده خود را برای همیشه از دست داد.

اقدام عجیب داماد در شب عروسی اش خبرساز شد

شب و روز عروسی که چه عرض کنیم، چندین ماه قبل از عروسی شلوغی کارها و برنامه های عروس و داماد شروع می شود برای همین در این مدت، آنها هر کاری را فراموش میکنند بجز وظایف مربوط به ازدواجشان را. ولی این قضیه برای همه یکسان نیست و هستند افرادی که درست زمانیکه نباید، کار مهمی را فراموش میکنند؛ مثل دامادی که در این بخش از نمناک ماجرای وایرال شده اش را می خوانید.

داماد بیخیال ماجرای ما، روز عروسی در حالیکه اعضای هر دو خانواده به شدت مشغول کارهای مراسم ازدواج بودند، بدون اینکه با کسی در این مورد صحبت کند، با دوستانش به خوشگذرانی رفت تا آخرین ساعات مجردی خود را جشن بگیرد. از قرار معلوم این جشن و خوشگذرانی بیش از اندازه لذت بخش بود و او فراموش کرد که امروز کار مهمتری دارد و باید هرچه سریعتر این دورهمی دوستانه را ترک کند.

عروس

زمان به سرعت سپری شد و شب فرا رسید. عروس به همراه خانواده خود به مراسم آمد و خانواده داماد و میهمانان هم رسیدند ولی خبری از داماد نبود. هرچه بیشتر زمان میگذشت، شرایط بدتر میشد تا اینکه در نهایت بی خبری از داماد از یک طرف و پایان ساعت مراسم از طرفی دیگر، باعث شد عروس از ازدواج با این جوان بیخیال منصرف شده و همراه خانوده اش مراسم را ترک کند؛ چراکه او معتقد بود مردی که آمدن به مراسم عروسی خود را فراموش کند، مرد مناسبی برای زندگی نیست و نمیتوان به او تکیه کرد.

بالاخره مشخص شد که داماد بیخیال داستان، به قدری مشغول خوشگذرانی با دوستانش بوده که به کل فراموش کرده بود که امشب شب عروسی اوست و در واقع عروس را به خوشگذرانی با دوستانش فروخت.

این ماجرا که به سرعت تبدیل به یکی از اخبار وایرال شد، در یکی از روستاهای هند اتفاق افتاد.

دامادی که آبروی هر چی داماده بٌرد !!

3.611
این مطلب مفید بود ؟83
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/م
1 نظر به ثبت رسیده است
صفورا1402-02-31
ماشاا... داره واقعا
00
وبگردی