مارال بنی آدم
تصویری جالب و تماشایی از مارال بنی آدم که برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن برای فیلم معجزه ی پروین شده بود در فضای مجازی به سرعت در حال پخش است.

صحنه عاشقانه مارال بنی آدم و همسرش در جشنواره فجر

مراسم اختتامیه چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، عصر یکشنبه ( 22 بهمن 1402) برگزار گردید و مارال بنی آدم بازیگر نقش پروین اعتصامی در فیلم معجزه ی پروین برنده سیمرغ بهترین بازیگر زن از جشنواره فجر امسال شد. در ادامه عکسی از مارال بنی آدم در لحظه دریافت جایزه اش را می بینید که سوژه عکاسان شد.

مارال بنی آدم هنرپیشه معروف و دوست داشتنی سینمای ایران که در فیلم سینمایی معجزه پروین نقش اصلی را بازی کرده است، برنده سیمرغ بهترین بازیگر زن در جشنواره فجر 1402 شد و لحظه اعلام نامش بعنوان بهترین بازیگر زن نقش اول در آغوش همسرش علی سرابی قرار گرفت و لحظات عاشقانه ای را خلق کرد و عکس های عاشقانه و زیبایی از خانم بازیگر و همسرش در جشنواره فجر با تندیس بهترین بازیگر نقش اول وایرال شد.

مارال بنی آدم

مارال بنی آدم و همسرش در جشنواره فیلم فجر عکس از سپیده عبدالهی

صحبت مارال بنی آدم فیلم پروین بعد از اختتامیه

بنی آدم بعد از کسب سیمرغ با ذوق زدگی تمام مقابل دوربین خبرنگاران ظاهر شد و گفت که سه ماهه نخوابیدم و استرس امروز رو داشتم، بعد از سه ماه امشب راحت می خوابم. خیلی خوشحالم نه به خاطر اینکه این سیمرغ در دستانم هست بلکه احساس می کنم وظیفه ام رو در قبال خانم اعتصامی درست انجام دادم این یکی از خوشحالی های امروز منه، در این فیلم مفاخر و مشاهیر کشور را بهتر می شناسید.

برنده سیمرغ بلورین

مارال بنی آدم برنده سیمرغ بلورین 1402 و همسرش عکس از سپیده عبداللهی

بازیگران فیلم معجزه پروین

فیلم معجزه پروین به کارگردانی محمدرضا ورزی و تهیه کنندگی محمدرضا شریفی نیا درباره زندگی پروین اعتصامی شاعر نامدار معاصر است. مارال بنی آدم، آزیتا حاجیان، محمدرضا شریفی نیا، امیرحسین صدیق، رامین ناصر نصیر، رضا فیاضی، بیژن بنفشه خواه، یوسف صیادی، حسام نواب صفوی، ملیکا شریفی نیا ازجمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

عکسی از مارال بنی آدم که ساعات گذشته وایرال شد

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : عکس: آزاده امیرخان/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی