تولد
عروس و داماد

عروس و داماد جنجالی با 57 سال فاصله سنی

تاریخ انتشار : 27 خرداد 1403کد مطلب : 94120زمان مطالعه : 2 دقیقه
داستان عاشقانه یک عروس و داماد عجیب جنجالی شد و بحث های داغ و انتقاد های بسیاری علیه این زوج در جامعه برانگیخت را در ادامه می خوانید.

جنجال عاشقی و ازدواج دختر 23 ساله با پیرمرد 80 ساله

داستان عاشقانه غیرمعمول دختر 23 ساله ای از استان هبی چین و مرد 80 ساله ای که در خانه سالمندان با این دختر جوان ملاقات کرده بود، بحث داغی را در جامعه چین برانگیخت.

دختر جوان هنگام کار به عنوان داوطلب در خانه سالمندان در استان هبی با عشق زندگی خود آشنا شد. آقای لی 80 ساله ساکن آنجا بود و این دو پس از اینکه متوجه شدند علایق و سرگرمی های مشترک زیادی دارند به سرعت با هم دوست شدند اما، با گذشت زمان، دوستی آنها به چیزی بیشتر تبدیل شد، زیرا دختر جوان جذب بلوغ، ثبات و خرد آقای لی شد و در نقطه مقابل، پیرمرد هم تحت تأثیر نشاط و مهربانی جوانی شیائوفانگ قرار گرفت.

خانواده دختر جوان رابطه عاشقانه او را با مردی که همسن پدربزرگش است تأیید نکردند، اما او تصمیم گرفت به دنبال خواسته قلبی اش باشد و با والدینش رابطه خود را قطع کرد تا با آقای لی ازدواج کند.

این زوج غیرمعمول به تازگی در مراسمی ساده اما شیک با هم ازدواج کردند. اگرچه هیچ یک از خانواده هایشان در این مراسم حضور نداشتند، اما آن دو با یکدیگر عهد و پیمان کردند و قول دادند که در بیماری و سلامت در کنار یکدیگر بمانند.

شیائوفانگ دائماً عکس‌ها و ویدیوهایی از خود و آقای لی در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کند که بسیاری آن را اثبات عشق واقعی می‌دانند. با این حال، فاصله سنی بحث برانگیز نیز انتقادهایی را علیه این زن 23 ساله ایجاد کرده است و خیلی ها معتقدند او صرفاً برای جلب توجه و معروف شدن اقدام به چنین کاری کرده است.

عروس و داماد جنجالی با 57 سال فاصله سنی

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ا.ن
وبگردی