تولد
مهراوه شریفی نیا
تصاویری دیدنی از دوران کودکی مهراوه شریفی نیا دختر هنرمند سینما و تلویزیون را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.

مهراوه شریفی نیا در کودکی

مهراوه دختر هنرمند خانواده شریفی نیا است که راه پدر و مادرش را در دنیای هنر ادامه داد و یکی از بازیگران پرکار این روزهای دنیای هنر است.

محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان پدر و مادر مهراوه شریفی نیا هستند که چند سالی است از هم جدا شده اند و همه اعضای این خانواده چهار نفره از جمله ملیکا دختر کوچکتر خانواده از چهره های فعال دنیای هنر هستند.

تصاویری از دوران کودکی مهراوه شریفی نیا را برایتان گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

عکس های دوران کودکی مهراوه شریفی نیا

مهراوه دختر بزرگتر خانواده شریفی نیا است که 29 فروردین سال 1360 متولد شد و بازیگری را از سال 68 با فیلم دزد عروسک ها در کنار مادرش آزیتا حاجیان آغاز کرد.

مهراوه شریفی نیا و مادرش

این بازیگر جوان کشورمان در فیلم و سریال های زیادی به ایفای نقش پرداخته است و از جمله سریال های ماندگار او میتوان به سریال کیمیا، امام علی(ع)، آشپزباشی، روز حسرت، معمای شاه، خداحافظ بچه، دل و... اشاره کرد.

مهراوه شریفی نیا

یکی از ماندگارترین نقش های مهراوه شریفی نیا مربوط به بازی او در سریال امام علی(ع) به کارگردانی داوود میرباقری است که در این سریال نقش کودکی قطام را بازی کرد.

کودکی مهراوه شریفی نیا

سریال کیمیا به کارگردانی جواد افشار یکی دیگر از سریال های ماندگار مهراوه شریفی نیا است که این بانوی هنرمند در این سریال ایفاگر نقش شخصیت اصلی قصه یعنی کیمیا بود.

در ادامه چند عکس دیدنی از دوران کودکی مهراوه شریفی نیا را مشاهده خواهید کرد.

مهراوه شریفی نیا و مادرش

مهراوه شریفی نیا در کودکی

مهراوه شریفی نیا و پدرش

مهراوه شریفی نیا

عکس هایی دیدنی از مهراوه شریفی نیا در دوران کودکی

4.3114
این مطلب مفید بود ؟9816
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی