عادت بد مردان
مردان و زنان دارای عادات و رفتارهای متفاوتی در زندگی می باشند و بعضی از این تفاوت ها خانم ها را حسابی کلافه می کند. عادت هایی که از نظر زنان بدترین عادت های مردانه است.

عادت های بد شوهرها که دیوانه تان میکند

هیچ انسانی کامل نیست و همه افراد اعم از زن و مرد، ایراداتی در رفتار خود دارند . گاهی بعضی از این ایرادهای کوچک که از نظر شما در همسرتان وجود دارد، شما را کلافه می کند و آزار می دهد. مردها نیز مانند خانم ها عادات بد و ناراحت کننده ای دارند که تحمل آنها برای خانم ها دشوار است.

حتی بعضی از آقایان متوجه این رفتارها و عادت های بدشان نمی شوند. پیشنهاد می کنیم اگر عادت های همسر شما به خودش و شما آسیبی نمی رساند، غر نزنید و اعصابتان را به هم نریزید. در این بخش از خانواده پلاس نمناک شما را با عادتهایی مردان که همسرشان را آزار می دهد ، آشنا کنید.

بدترین عادات مردان که همسرشان را عصبانی می کند

منظم نبودن

شما نمی توانید همسرتان را به منظم بودن عادت دهید . برخی از آنها حتی لباس های خود را هر روز در جای مشخصی نمی گذارند و شما باید به دنبال آنها حرکت کرده و وسایلشان را جمع کنید . این دسته از مردان واژه تمیزی را به معنای «کثیف نبودن» می دانند و با واژه نظم آشنا نیستند.

منظم نبودن مردان

سرعت در رانندگی

مردها در رانندگی عادت های به خصوصی دارند . برخی از آقایان در رانندگی عجول هستند و مسیر را تند رفته و از دیگران سبقت می گیرند . تا زمانی که قوانین را زیر پا نگذاشته اند ، سکوت کنید و بگذارید به روش خود رانندگی کند و از مسیری که خودش می خواهد برود.

برای جوراب هایشان ارزش قایل نیستند

دسته ای دیگر از مردان وجود دارند که به کفش و لباس های خود اهمیت می دهند، اما همیشه جوراب های سوراخ یا ساییده شده می پوشند و هیچگاه جوراب نو برای خودشان نمی خرند.

جوراب آقایان

عدم مراجعه به پزشک

آقایان در مقایسه با خانم ها کمتر مشکلات سلامتی خود را جدی می گیرند و در صورت مواجهه با مشکل جدی به پزشک مراجعه نمی کنند به همین سبب عمر کوتاه تری دارند.

آنها در مورد چکاپ های سالانه نیز بی اهمیت انداما این چکاب ها ضروری است و از بروز بیماری ها و پیشرفت آنها جلوگیری می کند.

دوری از نظافت

نظافت شخصی برای آقایان مانند خانم ها اهمیت ندارد و این عادت بدی است که خانم ها را کلافه کرده و آزار می دهد . برخی از آقایان نه تنها دیر به دیر حمام می روند بلکه به لباس پوشیدن خود نیز توجه نمی کنند و با لباس محل کار در خانه می نشینید.

بیان نکردن احساسات

زن ها دوست دارند که همسرشان ، احساسات خود را با آنها در میان بگذارد و خواسته هایشان را بگویند اما مردها بیشتر با رفتار خود خواسته هایشان را طلب می کنند و احساساتشان را بروز می دهند . به همین دلیل آمار خود کشی در بین آقایان بیشتر از خانم هاست.

عادت های بد همسر

استفاده نکردن از کرم ضدآفتاب

مردان بیش از خانم ها درخارج از خانه قرار دارند و در معرض نور آفتاب قرار می گیرند اما بسیار کمتر به سلامت پوست خود اهمیت می دهند و از کرم های ضدآفتاب استفاده نمی کنند.

مسواک نمی زنند

خانم ها بیش از آقایان به بهداشت دهان و دندان خود توجه می کنند و دندان های خود را مسواک می زنند و حتی بیشتر از آقایان به دندانپزشکی مراجعه می کنند تا مشکلات مربوط به دهان و دندان خود را برطرف کنند . بیماری های دهان و دندان ، خطر بیماری های قلبی و زوال عقل را در پی دارد.

نَشستن دست ها بعد از رفتن به دستشویی

همه ما بعد از رفتن به دستشویی باید دست های خود را تمیز بشوییم اما متاسفانه برخی از آقایان به این نکته اساسی بهداشتی توجه نمی کنند و راه را برای انتشار میکروب ها و عفونت ها باز می گذارند.

نگاه نکردن به شما در زمان صحبت

برخی از مردان هنگام صحبت با آنها به همسرشان نگاه نمی کنند و دائما سرشان در گوشیشان است و خیلی سر سری جواب آنها را می دهند . این عادت زشت برخی از مردان سبب می شود رابطه آنها دچار تزلزل شود زیرا خانم حس می کند که همسرشان از حرف زدن با آنها خوشش نمی آید یا اصلا حوصله اش را ندارد و اهمیتی به حرف های شما و حضورتان نمی دهد.

بدترین عادت های مردان از دیدگاه همسرشان

3.739
این مطلب مفید بود ؟2910
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ز.ت
برچسب : عادت های بد
وبگردی