محمدرضا گلزار
محمدرضا گلزار بازیگر محبوب ایرانی که اجرای مسابقه پانتولیگ را برعهده دارد گاهی اوقات دست به شیطنت هایی میزند که برنامه را جذاب تر کرده است.

تقلب رساندن محمدرضا گلزار در برنامه پانتولیگ

ویدیوهایی در فضای مجازی از سوتی های خنده دار شرکت کنندگان درمسابقات تلویزیونی وایرال شده است. به تازگی ویدیویی از مسابقه پانتولیگ با اجرای محمد رضا گلزار منتشر شده که در آن شرکت کننده سوتی خنده داری می دهد که با تعجب گلزار همراه است. در این بخش از نمناک سوتی شرکت کننده رضا گلزار و شیطنت مجری وسط برنامه پانتولیگ را می خوانید.

پانتولیگ مسابقه اجرای پانتومیم به مجری گری محمدرضا گلزار بازیگر محبوب سینمای ایران است که هر هفته پنجشنبه بر روی آنتن شبکه 3 می رود. در جدیدترین قسمت پانتولیگشرکت کننده برنامه پانتومیم اجرا می کند اما دوستانش نمی توانند کلمه ته دیگ را حدس بزنند، مجری برنامه در وسط مسابقه شیطنت کرده و کلمه را لو می دهد اما هیچ کس به او توجه نمی کند که این سوتی شرکت کنندگان با تعجب و خنده گلزار روبرو می شود.

همچنین ویدئویی از صحبت‌های مهمان برنامه پانتولیگ به مجری‌گری محمدرضا گلزار در شبکه‌های اجتماعی پربازدید شده که مهمان برنامه پانتولیگ در پاسخ به سوال گلزار درباره نحوه خرج کردن جایزه 70 میلیونی برنامه می‌گوید قصد دارد با پول جایزه به همراه دوستان خود به شمال برود!

محمدرضا گلزار پانتولیگ

تقلب رساندن محمدرضا گلزار به شرکت کننده های پانتولینگ

مختصر بیوگرافی محمدرضا گلزار

رضا گلزار بازیگر مشهور سینما و تلویزیون، مجری، نوازنده، خواننده و مدلینگ متولد 1 فروردین 1356 در تهران است. او سومین فرزند خانواده بوده و اصالتا آذری می باشد، پدرش مهندس و اهل تبریز و مادرش خانه دار و دارای یک خواهر بنام آتوسا مترجم زبان آلمانی، دو برادر به نام های علیرضا مهندس رشته عمران و بردیا مترجم زبان انگلیسی می باشد. محمدرضا گلزار خرداد ماه سال 1402 با آیسان آقاخانی متولد 1376 و اهل زنجان ازدواج کرده است، این زوج که تنها چند ماهی از ازدواجشان می گذرد، صاحب فرزندی نیستند.

فیلم های محمدرضا گلزار

بازیگر پولساز دنیای هنر در خزر شهر از ایرج قادری کارگردان، برای نخستین کنسرت گروه آریان دعوت کرد و ایرج قادری نیز او را برای بازی در فیلم «نرگس و سام» دعوت نمود، گلزار تا کنون در فیلم سینمایی و سریال هایی چون سام و نرگس، شام آخر، چشمان سیاه، گل یخ،آتش بس، کلاغ پر، عاشقانه، سلام بمبئی، ما همه با هم هستیم، رحمان 1400، آینه بغل و... ایفای نقش نموده است، او در عرصه اجرا، مدلینگ،ورزش والیبال و اسکی، خوانندگی و... نیز فعالیت دارد.

شیطنت گلزار وسط برنامه پانتولیگ

3.614
این مطلب مفید بود ؟104
منبع : عکاس امیر فرزانه / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی