بازگشت معین به ایران

واکنش عمو پورنگ به بازگشت معین به ایران

تاریخ انتشار : 21 دی 1402کد مطلب : 91758زمان مطالعه : 2 دقیقه
با خبر بازگشت معین خواننده به ایران هنرمندان واکنش های مختلفی به این موضوع نشان دادند، یکی از عجیب ترین واکنش ها متعلق به عموپورنگ بود.

خوشحالی عمو پورنگ از بازگشت معین به ایران

انتشار خبر امکان بازگشت معین خواننده ایرانی خارج نشین به وطن توسط وزیر ارشاد با واکنش های طنز و جدی در فضای مجازی همراه بود. برخی از هنرمندان و سلبریتی ها به دنبال انتشار خبر بازگشت معین به ایران استوری هایی را به اشتراک گذاشتند که در این میان استوری عمو پورنگ مورد توجه و سوژه رسانه ها قرار گرفت. در ادامه این بخش از نمناک استوری داریوش فرضیایی معروف به عمو پورنگ را مشاهده می کنید.

داریوش فرضیایی عمو پورنگ معروف بچه ها که چندی پیش انتقاداتش به یک خواننده آن وَر آبی در فضای مجازی بسیار وایرال شد،نسبت به خبر امکان بازگشت معین واکنش نشان داد و با ذوق نوشت:

سفر کردم که از یادم بری

دیدم نمیشه

آخه عشق یه آدم با ندیدن

کم نمیشه...

آخ جان

معین داره میاد.

عموپورنگ

واکنش عموپورنگ به بازگشت معین به ایران

مختصر بیوگرافی داریوش فرضیایی معروف به عمو پورنگ

داریوش فرضیایی با نام هنری عمو پورنگ متولد یک مرداد 1352 در تهران است. مادرش سیده فاطمه گیلانپور متولد 1315 در گیلان و پدرش آذری بود، عمو پورنگ ششمین فرزند خانواده است وپنج برادر و دو خواهر دارد، عمو پورنگ در 29 خرداد ماه 1393 پدرش را از دست داد و یکی از برادرانش نیز سال ها پیش فوت کرده است. عمو پورنگ عشق و علاقه وصف ناپذیری به مادرش ننه نقلی که دچار بیماری الزایمر است، دارد و گاهی ویدیوهایی از او در صفحه اینستاگرامش منتشر می کند که با خنده و شوخی های مادر و پسری همراه است.

داریوش فرضیایی تا کنون مجری برنامه هایی چون کلبه عموپورنگ، بچه محل، بالشها، مجله گل و بلبل، کتابخانه عموپورنگ، عیدانه عموپورنگ، هزار و شصت و شونزده و... بوده است.

واکنش عمو پورنگ به بازگشت معین به ایران

59
این مطلب مفید بود ؟90
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی