مونا کرمی
مونا کرمی بازیگر جوان کشورمان با فصل سوم سریال از سرنوشت و نقش آرزو به آنتن تلویزیون بازگشت.

پخش سریال از سرنوشت با بازی مونظا کرمی

پخش سومین فصل از سریال از سرنوشت به کارگردانی محمدرضا خردمندان و علیرضا بذرافشان و تهیه کنندگی علی اکبر تحویلیان به تازگی آغاز شده است و مونا کرمی یکی از بازیگرانی است که در این سریال به ایفای نقش پرداخته است.

مونا کرمی از چهره های جوان دنیای هنر است که در سریال از سرنوشت بازیگر نقش آرزو است.

بازی مونا کرمی در سریال از سرنوشت

مونا کرمی در فصل سوم سریال از سرنوشت بازیگر نقش آرزو است و این نقش را در فصل دوم مرضیه موسوی ایفا میکرد.

مونا کرمی

آرزو خواهرزاده شوهر الهام است که زمانی سهراب کنار آنها زندگی میکرد و ماجرای آشنایی سهراب و آرزو به همان زمان های کودکی بازمیگردد و البته دلبستگی هایی هم میان این دو وجود دارد و آرزو بعد از چند سال زندگی در خارج از کشور بخاطر علاقه ای که به سهراب دارد به ایران بازمیگردد.

کیسان دیباج بازیگر نقش سهراب و نقش مقابل مونا کرمی در فصل سوم سریال از سرنوشت است.

مونا کرمی

مونا کرمی فعالیت در دنیای هنر را با بازی در تئاتر آغاز کرد و اولین بار با سریال بیمار استاندارد ساخته سعید آقاخانی در سال 95 در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و سریال حوالی پاییز ساخته حسین نمازی دومین سریال مونا کرمی در تلویزیون بود و این بازیگر جوان در سریال دل دار بازیگر نقش بنفشه بود.

مونا کرمی

سرال از سرنوشت روایتگر ماجراهای زندگی سهراب و هاشم دو شخصیت اصلی قصه از دوران کودکی تا نوجوانی و جوانی است. فصل اول ماجراهای مربوط به کودکی سهراب و هاشم و پرورشگاه، فصل دوم روایتگر دوران نوجوانی آنها بود و در فصل سوم ماجراهای مربوط به جوانی آنها به تصویر کشیده میشود.

بازگشت مونا کرمی به تلویزیون با سریال از سرنوشت

4.258
این مطلب مفید بود ؟499
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی