تولد
مصطفی پورمحمدی

عکس جدید مصطفی پورمحمدی کنار همسر، فرزندان و دامادها

تاریخ انتشار : 2 تیر 1403کد مطلب : 94196زمان مطالعه : 1 دقیقه
عکس جدید مصطفی پورمحمدی روحانی و سیاستمدار کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری را در کنار تمام اعضای خانواده اش مشاهده میکنید.

خانواده مصطفی پورمحمدی

به تازگی تصویری از خانواده مصطفی پورمحمدی، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری منتشر شده است که این روحانی و سیاستمدار در آن کنار همسر و فرزندان، عروس، داماد و نوه هایش قرار دارد. در این بخش از نمناک، عکس همسر و فرزندان مصطفی پورمحمدی کاندیدای انتخابات هشتم تیرماه، در مستند تبلیغاتی پخش شده از صداوسیما را مشاهده خواهید کرد.

یکی از جالبترین نکات انتخابات چهاردهم ریاست جمهوری، حضور دختران کاندیداها در کنارشان است. به جز زهرا پزشکیان و مریم قالیباف، دختران دو نامزد ریاست جمهوری که ضمن حضور در کمپین تبلیغاتی پدران خود، نکاتی را بیان کردند که در جامعه و بویژه فضای مجازی بحث‌برانگیز شد.

مصطفی پورمحمدی در اقدامی متفاوت دخترش را به عنوان مشاور اقتصادی به میزگرد اقتصادی تلویزیون آورد. به تازگی نیز عکس خانوادگی مصطفی پور محمدی منتشر شده که در آن می توانید، عروس مصطفی پورمحمدی، داماد مصطفی پور محمدی را در کنار فرزندان و نوه های مصطفی پورمحمدی ببینید.

خانواده مصطفی پورمحمدی

خانواده مصطفی پورمحمدی

مصطفی پورمحمدی کیست؟

مصطفی پورمحمدی روحانی و سیاستمدار در تاریخ اول دی ماه سال 1338 متولد شد. او متولد قم است ولی پدر مصطفی پورمحمدی اصالتا اهل شهر رفسنجان بود و اصالت آنها به رفسنجان باز می‌گردد. مادرش یزدی بودند و پدرش در قم خیاط روحانیون بود. عموی او عباس پورمحمدی از روحانیون مشهور رفسنجان و اصغر پورمحمدی رئیس شبکه تلویزیون پسرعموی او است.

عکس جدید مصطفی پورمحمدی کنار همسر، فرزندان و دامادها

2.514
این مطلب مفید بود ؟77
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی