زایمان دختر 11 ساله

بارداری و زایمان جنجالی دختر 11 ساله

کد مطلب : 82064تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
مادری کم سن و سال در کنار نوزاد تازه متولد شده اش روی تخت بیمارستان و اینجا پایان دوران سخت بارداری این دختر نوجوان 11 ساله است.

بارداری و زایمان پربحث دختر 11 ساله

داستان غم انگیز مادران کم سن و سال، داستان جدیدی نیست و درطول تاریخ بارها و بارها شاهد آن بوده ایم و اخبار گوناگون مرتبط با آن را شنیده ایم و حالا در این بخش از گوناگون نمناک کمی درباره ماجرای دختر 11 ساله ای خواهیم گفت که در سن 10 سالگی باردار و 11 سالگی مادر شد.

" تریسا " مادر جوانی است اهل بریتانیا که تصاویرش در کنار اخبار داغ مربوط به بارداری اش خیلی سریع و مثل یک ویروس فضای مجازی را تصرف کرد. در مورد جزئیات بارداری عجیب او حرف زیادی گفته نشد و او سعی کرد با سکوتش تمام سوالات مرتبط به این مسئله را بدون جواب بگذارد.

بارداری دختر جوان

ماجرای بارداری و زایمان باورنکردنی دختر 11 ساله!

اما فعالان اجتماعی به طور جدی پیگیر ریشه ی این مسئله بودند ولی در نهایت به جایی نرسیدند. گفته می شود خانواده اش از بارداری او بی اطلاع بودند و او این مسئله را از آنها پنهان می کرد و به بهانه های مختلف تلاش کرد تا حتی از خانه ای که والدینش زندگی میکنند دور بماند تا اینکه در نهایت در خفا نوزادش را بدنیا آورد.

پس از تولد نوزاد، پزشکان اطلاع دادند که حال مادر و نوزاد خوب است اما سن پایین مادر خطرات جدی میتوانست برای او داشته باشد که خوشبختانه پیش نیامد. این اولین مادر کم سن و سال در دنیا نیست ولی طبق آمار کم سن ترین مادر کشور بریتانیاست که مدتی است زندگی اش را صرف مراقبت از فرزند خود کرده.

بی توجهی برخی والدین به مسائل فرزندانشان بخصوص در سنین نوجوانی ریشه ی اصلی چنین مشکلاتی است که به سادگی مسیر زندگی هر فردی را دچار دگرگونی می کند.

بارداری و زایمان جنجالی دختر 11 ساله

3.8505
این مطلب مفید بود ؟379126
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
1 نظر به ثبت رسیده است
فرح1401-01-25
وقتی خانواده یعنی پدر و مادر به فکر فرزندان خود نباشند ولی قید و بندی وجود داشته باشد معلومه که چنین اتفاق‌هایی پیش می آید خود این مادر کوچک احتیاج به حمایت و نگهداری دارد که متا سفانه پدر و مادر بی خیالش او را رها کرده اندباید به حال این پدر و مادرها افسوس خورد و باید جریمه شوند چون از حال فرزندشان کاملا بی خبر بودند
61
وبگردی