تولد
نفیسه روشن

نفیسه روشن یتیم شد؛ خانم بازیگر آبروی خانواده اش را برد

تاریخ انتشار : 3 تیر 1403کد مطلب : 94202زمان مطالعه : 2 دقیقه
استوری که نفیسه روشن در اینستاگرام به اشتراک گذاشت بسیار تلخ و غم انگیز بود و بسیاری از دنبال کننده ها را به واکنش واداشت.

نفیسه روشن قید خانواده اش را زد؛ استوری تند خانم بازیگر شوکه کننده بود

نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها بسیار پرکار است،این بار در فضای مجازی خانواده‌اش را هدف قرار داد و با انتشار استوری‌های جنجالی دست به افشاگری بر علیه آنان زد. در ادامه این بخش از نمناک استوری‌های نفیسه روشن را مشاهده می‌کنید.

نفیسه روشن که به تازگی مشغول بازی در سریال جدید تلویزیونی در نقش دکتر هدی ایزدی است، با انتشار چندین استوری مادر، پدر و برادرانش را مورد انتقاد تند قرار داد و بر علیه عروس جدیدشان صحبت کرد و او را بی اصل و نسب خواند!

نفیسه روشن

استوری نفیسه روشن

استوری نفیسه روشن

خانم بازیگر که در فضای مجازی فعال است، قبل از این تنها خانواده را حامی خود می‌دانست و بعد از ازدواج برادرش نوشته بود که عروس امانت است و دلم نمی‌خواهد اذیت‌هایی که شدم، بی ‌محلی‌هایی که دیدم را عروس هایمان بکشند.

خانواده نفیسه روشن

نفیسه روشن در محله باغ صبا تهران و در خانواده 5 نفره به دنیا آمد، پدرش مهندس پرواز در نیروی هوایی ارتش و مادرش خانه دار بوده و دو برادر کوچکتر از خود به نام های میلاد و مسعود دارد که آنها نیز به عنوان خلبان و مهندس پرواز در نیروی هوایی فعالیت دارند.

ازدواج و جدایی نفیسه روشن از همسرش

نفیسه روشن در سال 1391 با یک خلبان هواپیمای مسافربری بنام بهنام ازدواج کرد اما این زندگی دوام نیاورد و سال 99 نفیسه روشن از همسر خلبانش جدا شد. او در سال 1400 به کربلا سفر کرد و پس از بازگشت به کشور، با انتشار حلقه ی ازدواجش از ازدواج دوباره ی خود خبر داد. در شهریور 1402 شایعه ازدواج دوباره خانم بازیگر با همسر سابقش در فضای مجازی منتشر شد اما ایشان با تکذیب این خبر اعلام کرد به رابطه تمام شده باز نمیگردد.

نفیسه روشن یتیم شد؛ خانم بازیگر آبروی خانواده اش را برد

3.88
این مطلب مفید بود ؟62
منبع : عکاس شهاب اسدی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
برچسب : نفیسه روشن
وبگردی