نانو بروز
خانم هایی که ابروهای نازک و کم پشتی دارند می توانند از جدیدترین تکنیک هاشور ابرو به نام نانو بروز استفاده کنند و ابروهای پرپشت و طبیعی داشته باشند.

پاسخ تمام سوالات شما درباره نانو بروز

ابروها از مهم ترین ارکان زیبایی محسوب می شوند. برداشتن بیش از حد ابرو، افزایش سن و ... سبب نازک شدن ابروها به مرور زمان می شوند. گرچه ابروهای نازک در گذشته طرفداران زیادی داشتند اما امروزه ابروهای پرپشت و ضخیم در بین خانم ها محبوبترند.

روش های زیادی برای زیباتر نمودن ابروها وجود دارد، جدیدترین تکنیک هاشور ابرو، نانو بروز است که در این بخش از دنیای مد نمناک شما را با این شیوه جدید آشنا خواهیم کرد.

نانو بروز

نانو بروز چیست؟

نانو بروز جدیدترین تکنیک هاشور ابرو است که با دستگاه مخصوص نانو و استابلایزر انجام می شود و نتیجه ای بسیار زیبا و نچرال دارد و افرادی که مشتاق بهبود و زیبایی طبیعی ابروهای خود هستند، می توانند از این روش استفاده نمایند.

روش نانو بروز

دستگاه نانو بروز

دستگاه نانو بروز، دستگاه 7 ولتاژ است که توسط استابلایزر در قسمت سوزن کنترل می شود. استابلایزر، نگه دارنده پلاستیکی هلالی شکل می باشد که زمان کشیدن خطوط روی پوست قرار می گیرد و برای کشیدن خطوط یا هاشور در یک خط مشخص به سوزن کمک می کند.

روی بدنه این دستگاه تنظیمات درجه و سرعت قرار گرفته و وقتی دستگاه را روشن می کنید، چراغ بالای آن روشن می شود و در صورت گذاشتن در پایه نگه دارنده به حالت استند بای(نیمه خاموش) در می آید.

سوزن های این دستگاه همگی نانو هستند و با سوزن های عادی یا پیچی میکروپیگمنتیشن متفاوتند. هنگام خط کشیدن با سوزن نانوبروز باید آهسته حرکت نمایید تا رنگ را در لایه بیشتری در پوست تزریق شود و رنگ پخش نشود.

این سوزن ها در کاشت ظرافت زیادی دارند بنابراین خطوط، خیلی نازک تر از سایر خطوط با دستگاه های دیگر است. درجه بندی سوزن های نانو بروز 3دهم، 4 دهم، 18 صدم است که 18 صدم از بقیه خیلی نازک تر است.

آنچه در انجام کار با دستگاه اهمیت دارد، زاویه سوزن و استابلایزراست که باید با پوست 45 درجه باشد. نوع سوزن های این دستگاه تک سر هستند که با برداشتن استابلایزر این دستگاه به حالت عادی نانو تبدیل می شود. این دستگاه و تکنیک مناسب افراد با پوست های چرب و پوست های خشک می باشند.

آموزش نانو بروز

مزیت نانو بروز

نانو بروز تکنیک هاشور ابرو است که نتیجه بسیار طبیعی دارد زیرا در این روش خطوط دقیقا بر روی خطوط ابرو، یا در جهت آن کشیده می شود و هیچ تفاوتی با موی طبیعی ابروی فرد ندارد.

افراد متخصص در این کار از رنگ های بدون سرب برای این تکنیک استفاده می کنند که برای تقویت ریشه ابرو مفید است.

یکی از مزیت های دیگر نانو بروز انجام آن به وسیله دستگاه است. سوزنی که هاشور ها را می کشد ظریف و نازک است بنابراین هاشور ها مانند موی ابرو نشان داده می شود.

به دلیل نازک بودن سوزن این تکنیک با درد کمتری همراه خواهد بود.

این تکنیک اگر با دقت زده شود،زمان و ماندگاری رنگ آن بیشتر از سایر روش ها است.

تکرار دفعات کمتر ترمیم، باعث شده که نانو بروز بسیار پرطرفدار از بقیه تکنیک ها باشد.

فواید نانو بروز

رنگ های استفاده شده در نانو بروز

در این تکنیک از رنگهای تشکیل شده از مواد آلی و بدون سرب استفاده می شود که بعد از مدتی باعث رشد و تقویت ریشه ابرو می شوند. اگر شما از این روش خوشتان نیاید کافی است برای ترمیم اقدام نکنید تا پس از مدتی رنگ ها بدون جای ماندن رنگ و تکه تکه شدن روی پوست خود به خود ریخته و پاک شوند.

ماندگاری نانو بروز

نانو بروز روشی مناسب برای افراد دارای پوست چرب است که ماندگاری آن بسته به شرایط آب و هوا و جنس پوست بین یک تا دو سال است. در صورت ترمیم نکردن خطوط کمرنگ شده و به هیچ عنوان به سایه تبدیل نمی شود.

تکنیک نانو ابرو

شباهت و تفاوت نانو بروز با سایر روش ها

در مورد سوالی که شما کاربران بخش دنیای مد نمناک مطرح کرده بودید باید بگوییم تفاوت تکنیک نانو بروزبا سایر روش ها به دلیل "استابلایزر" که مهمترین قسمت دستگاه است و پایه سوزن و سر دستگاه می باشد.

در حین کاشت در این روش به دلیل این دستگاه خطوط دچار لرزش نمی شود. این دستگاه سوزن هایی متفاوت و ظریفی دارد، که خطوط بسیار ظریفتری نسبت به سایر دستگاه ها می کشد.

در تکنیک نانو بروز کاشت به صورت یکنواخت بدون برداشتن دست انجام می شود اما در هاشور ابرو با تکنیک های مختلف، ما کاشت های مختلفی مانند کوک کوک، دورانی، لپ لپ و دات ورک داریم.

در سایر روش ها هر خط یا تارمویی که می کشید، 3 الی 4 ثانیه یا کمتر زمان می برد اما در نانو بروز هر خط شما یا تار مویی که می کشید حدود 15 الی 20 ثانیه طول می کشد.

نانو بروز را با سایر روش ها ترکیب کنید:

نانو بروز را می توان با خیلی از مدل ها ادغام کرد. مثلا با تکنیک شیدینگ که هم حالت سایه و هم خطوط دارد یا با تکنیک پودر که دقیقا مانند زمانی است که شما در ابروی خود پودر می کشید.

نانو بروز چیست و به درد چه کسانی می خورد ؟

3.291
این مطلب مفید بود ؟5833
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
برچسب : آرایش ابرو
وبگردی