مستند خط باریک قرمز

فیلم پربحث "خط باریک قرمز" درباره چیست؟!

تاریخ انتشار : 7 مرداد 1399کد مطلب : 76992زمان مطالعه : 1 دقیقه
خط باریک قرمز فیلمی متفاوت از فرزاد خوشدست است که فرهاد اصلانی و هنگامه قاضیانی در آن به ایفای نقش می پردازند.

اکران فیلم خط باریک قرمز در سینماها

خط باریک قرمز مستندی به کارگردانی فرزاد خوشدست و تهیه کنندگی نگار اسکندرفر و فرزاد خوشدست است که اکران آن بعد از مدتها در سینماهای کشور آغاز شد.

این مستند با داستانی پربحث و دیدنی از روز گذشته در سینماهای هنر و تجربه اکران خود را آغاز کرده است و بازیگران سرشناسی در این مستند به ایفای نقش پرداختند.

داستان و بازیگران فیلم خط باریک قرمز

خط باریک قرمز یکی از پربحث ترین مستندهای ساخته شده در سینمای ایران است که سال گذشته ساخته شد و امسال در سینماهای هنر و تجربه اکران شد.

خط باریک قرمز

این مستند درباره نوجوانان مجرم است که با همکاری چند مربی بازیگری تصمیم به اجرای یک نمایش میگیرند تا حرف های خود را به گوش مردم برسانند و این بهانه ای شود تا برای مدتی کوتاه از زندان خارج شوند اما برخی از این نوجوانان نقش فرار را میکشند و....

فرهاد اصلانی

این مستند با همکاری نوجوانان کانون اصلاح و تربیت ساخته شده است و علاوه بر آنها بازیگران سرشناسی هم در این مستند به ایفای نقش می پردازند.

خط باریک قرمز

بازیگران خط باریک قرمز عبارتند از:

فرهاد اصلانی، هنگامه قاضیان، افشین هاشمی، امیر دژاکام، توماج دانش بهزادی، یاسر خاسب، آرش آبسلان و.... در این مستند به ایفای نقش می پردازند.

هنگامه قاضیانی

یکی از اتفاقات خوب ساخت فیلم خط باریک قرمز رهایی یک نوجوان از اعدام است و این مستند بحث برانگیز و پرافتخار را میتوانید در سینماهای هنر و تجربه ببینید.

خط باریک قرمز مستندی متفاوت با بازی فرهاد اصلانی و هنگامه قاضیانی

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی