نگار عابدی
در میان بازیگرانی که سن و سالشان برای بسیاری سؤال است، سن نگار عابدی نیز در نوع خود جزو موارد سؤال برانگیز محسوب می شود.

سن دقیق نگار عابدی از زبان خودش

این روزها تکرار پخش سریال طنز دودکش از شبکه آی فیلم، طرفداران این سریال را دوباره پای تلویزیون کشانده است. یکی از بازیگران سریال پربیننده دودکش است که نقش افروز خواهر فیروز را ایفا می کند که بسیار آرام و مظلوم است، برخلاف کاراکتری که در شمعدونی ایفا نموده است.

بازی خوب نگار عابدی که این روزها درتیررس توجهات قرار گرفته، برخی از اخبار قدیمی مرتبط به او مانند سن واقعیش را تبدیل به سوژه های جدیدی نموده و ذهن کاربران فضای مجازی را به خود مشغول کرده است. در این بخش از نمناک صحبت های نگار عابدی در مورد سن و سالش را منتشر کرده ایم.

نگار عابدی در دورهمی

نگار عابدی بازیگر نقش شیرین، عروس خانواده در سریال شمعدونی در دورهمی به سؤال مهران مدیری مجری برنامه (چند سالتونه؟) اینگونه پاسخ داد:

نگار عابدی:اجازه می دین سال تولدم بگم چون نمی دونم چند سالمه!

مهران مدیری: ما حساب می کنیم.

نگار عابدی: من 17 بهمن سال 1349 در شهر اهوز به دنیا اومدم.

مهران مدیری:46سالتونه

نگار عابدی:45 سال دیگه چون بهمنه

مهران مدیری: 45 سالشونه چون بهمنن.

با توجه به این که در حال حاضر در سال 1401 قرار داریم، نگار عابدی چهره طناز سریال های تلویزیونی 52 سال دارد.

نگار عابدی

نگار عابدی/ عکس از نازی خوش اخلاق

مختصر بیوگرافی نگار عابدی

نگار عابدی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون متولد 18 بهمن 1349 در اهوازاست. او پس از گذراندن دوره های بازیگری وارد عرصه تئاتر شد و در 38 سالگی با فیلم مانا به سینما معرفی گردید. گرچه خانم بازیگر با سریال نگرانی از شبکه دو وارد قاب تلویزیون شد اما با بازی در سریال دودکش و شمعدونی به شهرت زیادی دست یافت. نگار عابدی یک فرزند دختر به نام اِما دارد.

شمعدونی، دودکش 1 و 2، پادری، در کنار پروانه ها، پلاک 13، دارکوب، سد معبر، دهلیز، یه حبه قند، ریکاوری، شب های مافیا، صفر بیست و یک، گاندو، سرگذشت و... ایفای نقش نموده است.

سن واقعی نگار عابدی؛ باورتون میشه؟

4.452
این مطلب مفید بود ؟466
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی