تولد
اوه یون سو
بازیگر نقش بانو یوها، مادر جومونگ در سریال افسانه جومونگ اوه یون سو بود. دیدن عکس های این بازیگر کره ای برای مخاطبان این سریال بسیار جذاب است.

بیوگرافی "اوه یون سو" بازیگر نقش بانو یوها افسانه جومونگ

اوه یون سو بازیگر کره ای که در ایران با بازی در نقش بانو یوها همسر هموسو و مادر جومونگ در سریال افسانه جومونگ شناخته شده است، متولد 27 اکتبر 1971 در سئول می باشد.

اوه یون سو

او دانشجوی انصرافی رشته تئاتر و فیلم در دانشگاه دانکوک می باشد. به دلیل بازپخش سریال افسانه جومونگ از شبکه تماشا در تلویزیون لازم دانستیم بیوگرافی این بازیگر را در بخش فرهنگ و هنر نمناک، در اختیارتان قرار دهیم.

بانو یوها

معروف ترین نقش های بازی شده توسط اوه یون سو، بانو یوها

یون سو از سال 1989 فعالیت هنری را آغاز کرد و به جز نقش آفرینی در سریال افسانه جومونگ، به خاطر بازی به یاد ماندنی در درام های زندگی شیرین در 2008 و پسر بد در 2010 به شهرت فراوانی دست یافت.

بیوگرافی اوه یون سو

بانو یوها معروف ایرانی ها که جوانی و چهره ظریف و زیبایش در سریال افسانه جومونگ به خاطر بازی در نقش یک مادر سوژه رسانه ها شده بود، در ابتدای بازیگریش در سال 2004 نقش مادری مجردی را ایفا نمود که بار دیگر به تجربه عشق می پردازد، همچنین او در فیلم بازگشت ملکه در سال 2009 ایفاگر نقش زنی خانه‌دار و رقیب یک رقاص مشهور است.

ازدواج اوه یون سو

یکی دیگر از نقش آفرینی های این هنرمند کره ای مربوط به بازی درنقش ملکه سا تک بی در سال 2011 است، این ملکه زنی بدجنس و مکار است که از هیچ ظلمی دریغ نمی کند و قبل از ازدواج با پادشاه مو به فرمانده موجین یعنی پدر گی بک علاقه داشته است.

مادر جومونگ

ازدواج و همسر بانو یوها سریال افسانه جومونگ

اوه یون سو متاهل بوده و همسر ایشان سون جی چانگ بازیگر و خواننده کره ای است، این زوج دارای دو فرزند می باشند.

همسر هموسو

سریال های تلویزیونی اوه یون سو

  • زندگی تلخ و شیرین (2008) (MBC)
  • افسانه‌ جومونگ (2006) (MBC)
  • پیشنهاد دوم (2004) (KBS)
  • مرد برفی (2003) (MBC)
سریال جومونگ

همسر واقعی بانو یوها سریال جومونگ+ عکسهای اوه یون سو

4.362
این مطلب مفید بود ؟539
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی