سفره آرایی

کيک تزيين
انتشار تصاویر کیک های تزیین شده به شکل حیوانات واقعی که با نهایت هنرمندی انجام شده بود با واکنش هایی در فیس بوک همراه شد.
سفره آرایی

سفره آرایی به سبک ایرانی مخصوص ماه رمضان

زمان مطالعه : 1 دقیقه
سفره آرایی برای افراد با سلیقه به خصوص ایرانی ها خیلی مهم است. برای ماه مبارک رمضان و تزئین سفره افطار کلی عکس جدید برای شما آماده کرده ایم.
تزیین موز

ایده های جالب برای تزیین موز + آموزش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خانم هایی که علاقه مند به سفره آرایی و تزیینات میوه برای جشن های تولد و میهمانی ها دارند می توانند از مدل های فوق‌العاده تزیین موز این بخش از آشپزخانه نمناک ایده بگیرند.
ژله هفت سین

تزیین ژله سفره هفت سین به شکل سبزه عید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای تزیین سفره هفت سین امسال یک “ژله هفت سین” به شکل سبزه عید تهیه کنید. با تصاویر به صورت مرحله به مرحله و دقیق آموزش ببینید.
تزیین هندوانه

متفاوت ترین مدل های تزیین هندوانه برای شب یلدا

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تزیین هندوانه ی شب یلدا برای عروس و یا دورهمی های صمیمی خانوادگی در شب چله را به سبک آشپزخانه نمناک انجام دهید.
تزیین هندوانه

آموزش متفاوت تزیین ژله هندوانه ای شب یلدا + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
برای یک تزیین ژله زیبا باهندوانه و میوه های شب یلدا نیاز به وسایل و مواد اولیه خاصی نیست. با یک چاقوی ساده و مایه ژله به همراه میوه های شب یلدا می توانید تزیینات شب چله را تکمیل کنید.
هندوانه شب یلدا

تزیین خلاقانه و شیک هندوانه شب یلدا 94 + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای تزیین میوه و هندوانه شب یلدا به شکل های ساده با برش و بدون برش برای میهمانی و هدیه عروس ایده های این بخش عالی هستند.
چیدن میز صبحانه عالی

چیدمان میز برای صبحانه ای دلچسب

زمان مطالعه : 4 دقیقه
صبحانه مهمترین وعده غذایی هر فردی است. که می تواند انرژی بسیار را برای فعالیت های روزانه از آن بدست آورد. پس با چیدن یک میز صبحانه عالی این وعده غذایی را می توان دلچسب تر از همیشه کرد تا کسی نتواند به راحتی از کنار آن بگذرد.
تزیین میوه برای کودکان

مدل های بامزه و جذاب برای تزیین میوه کودکان

زمان مطالعه : 1 دقیقه
تزیین میوه و غذای کودک نیاز به خلاقیت دارد. بچه ها میوه های تزیین شده به شکل حیوانات و شخصیت های کارتونی را دوست دارند و مشتاق خوردن می شوند.
تزیین فرنی

تزیین زیبای فرنی با دارچین و گل سرخ برای سفره افطار

زمان مطالعه : 1 دقیقه
آشپزخانه نمناک: تزیین فرنی با دارچین و پودر برگ گل سرخ عطر و بوی سفره ی افطار را دگرگون می کند. طراحی های خوش سلیقه ها برا ی سفره های افطار را ببینید.
تزیین شیرینی

تزیین شیرینی خانگی با متفاوت ترین ایده ها

زمان مطالعه : 1 دقیقه
آشپزخانه نمناک : تزیین شیرینی های خشک خانگی با مارمالاد و پیچیدن خلاقانه ی خمیر شیرینی ایده هایی نیاز دارد که به زبان تصویر برایتان توصیف شده است.
تزیین شله زرد

جدیدترین مدل های تزیین شله زرد نذری + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
آشپزخانه نمناک : تزیین شله زرد نذری و تزیین شله زرد سفره ی افطار با یک حال و هوایی همراه است که شاید تنها مخصوص همان زمان باشد و بس.
تزیین میوه و سبزیجات

میوه و سبزیجات را به شکل گل تزیین کنید!

زمان مطالعه : 1 دقیقه
تزیین میوه و سبزیجات به شکل های گل و حیوانات برای تکمیل تزیین سفره و یا سبد میوه ایده ای جالب و فانتزی در بخش سفره آرایی و میوه آرایی است.
تزیین میز غذا

تزیین شیک میز غذا به مناسبت روز مادر + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
تزیین میز غذا در روز مادر باید مثل مادر همه چیز تمام باشد . یک بشقاب با تزیین مخصوص فقط برای ماردم تا زمانی که برای خوردن غذا می آید عشقم را به او منتقل کند.
تزیین سبزی پلو با ماهی

مدل های جدید تزیین سبزی پلو با ماهی شب عید

زمان مطالعه : 1 دقیقه
تزیین سبزی پلو و ماهی شب عید به عنوان یک غذای سنتی ایرانی نیازمند ذوق و سلیقه ای است که شما بانوی ایرانی مهد آن هستی. از ایده های این بخش الهام گرفته و غذای شب عید را تزیین کنید.