تربیت کودک

تاثیر کارتون بر کودکان
تاثیر کارتون بر کودکان موضوعی است که در حال حاضر والدین نسبت به آن احساس نگرانی میکنند بررسی این تاثیرات در مورد کاهش اثرات منفی میتواند به شما کمک کند.
جملات مخرب به کودک

این چند جمله را هرگز به کودک تان نگویید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
والدین برای تربیت کودک خود بدون آگاهی از جملات مخربی استفاده می کنند که تاثیرات منفی بر ذهن و روحیات کودک می گذارد و اعتماد به نفس آن ها را تخریب می کند.
قبل از رفتن به مدرسه

توصیه ای به والدین قبل از بازگشایی مدارس

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با نزدیک شدن زمان بازگشایی مدارس والدین باید برای کودک خود قبل از شروع مدرسه شرایطی را فراهم کنند تا دانش آموزان سالم تر و شاداب تر سال جدید را شروع کنند.
بعد از بچه دار شدن

بعد بچه دار شدن این آدم‌ها رو از زندگیت حذف کن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در زندگی همه ما، افرادی وجود دارند که رفتارها و کارهایشان تاثیرات منفی در زندگی و تربیت کودکمان می گذارند و باید به هر نحوی از این افراد دوری کرد.
انگیزه دادن به کودک

روش انگیزه دادن به کودک در هر سنی که هست

زمان مطالعه : 4 دقیقه
انگیزه دادن به کودکان توسط والدین باعث می شود آنها بهتر و آسان تر به اهداف خود برسند اما باید روش صحیح ایجاد انگیزه در کوکان را بدانید.
آموزش دادن به کودکان

مناسب ترین شیوه آموزش دادن همه چیز به کودکان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
والدین نقش مهمی در آموزش دادن به کودکان ایفا می کنند و با استفاده از روشهای صحیح می توانند سریع تر و بهتر موضوعات مختلف را به کودکشان بیاموزند.
تربیت صحیح فرزند

4 مرحله ی تریبت فرزند بدون تنبیه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
طرز فکر برخی والدین برای تربیت کودک خوب، تنبیه کردن است. اما تنبیه کار اشتباهی است والدین می توانند با رفتاری صحیح فرزندشان را به خوبی تربیت کنند.
تذکر دادن به کودک

جایی که حتما باید به فرزندت تذکر بدی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تربیت و مراقبت از فرزندان در زندگی یک امر بسیار مهم و حائز اهمیت است، به همین دلیل مادران باید در برخی از مواقع حتما به کودک خود تذکر بدهند.
رفتار والدین با فرزندان

والدین مسئول هرگز این کارها را نمیکنند

زمان مطالعه : 12 دقیقه
والدین همیشه به دنبال راهی هستند تا بهترین تصمیمات را برای فرزندانشان بگیرند و از مهم ترین این راه ها توجه به نوع رفتار خود در موقعیت های مختلف با فرزند است.
مادر و فرزند

راه حل مشکلی به نام وابستگی کودک به مادر

زمان مطالعه : 7 دقیقه
وابستگی شدید کودک به مادر یک مشکل است و می تواند به آینده کودک آسیب برساند، البته برای حل این مشکل راهکارهایی وجود دارد و طرز برخورد با کودکان وابسته به مادر بسیار مهم و حائز اهمیت است.
دروغ گفتن والدین

والدین محترم ؛ دیگه این دروغ ها رو به بچه ها نگید !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تربیت فرزندان از کار های مهم هر پدر و مادری است دروغ گفتن به فرزندان تاثیر مستقیمی در تربیت آن ها می گذارد و می تواند به ان ها اسیبات جدی وارد کند.
داد زدن کودک

علت داد زدن های همیشگی کودک شما چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گاهی اوقات ممکن است کودک ما به دلایل مختلفی شروع به گریه و دادن زدن کند که قطعا تحمل آن کار ساده ای نیست. اما دلیل داد زدن های همیشگی آنها چیست؟
بی احترامی کودک

کودکم به دیگران بی احترامی می کند چه کنم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از والدین اطلاع ندارند که چگونه باید بی احترامی کودکشان را متوقف کنند، 7 روش بسیار مناسب برای متوقف کردن رفتار نادرست و بی احترامی کودک وجود دارد.
اعتماد بنفس کودکان

راز والدینی که بچه هاشون با اعتماد بنفس ترن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کودکان از زمان متولد شدن شروع به یادگیری می کنند، اگر می خواهید فرزند با اعتماد به نفسی داشته باشید باید از بدو تولد آموزش را شروع کنید.
تنبیه بدنی کودک چه عوارضی دارد

اگه بچتو کتک میزنی منتظر این عواقب باش!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
والدین در مقابل با کودکان باید تسلط کامل داشته باشند و خشمگین نشوند، اما متاسفانه بعضی از والدین کنترلی روی رفتار خود ندارند و با کودک بد رفتاری میکنند.