پرپشتی مو

ماسک مو
این 3 ماسک موی طبیعی که در منزل درست میکنید میتوانند باعث تقویت و پرپشت شدن موها شوند و زیبایی را به آن ها برگردانند.
موهای پرپشت

موهای پرپشت و ناخن های محکم داشته باشید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
داشتن موهای پرپشت و ناخن های محکم و زیبا آرزوی هر خانمی است, مهم ترین توصیه های مراقبت از مو و ناخن را در ادامه مشاهده کنید.
حنا

حنا موها را پرپشت، قوی و نرم می کند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر موهایی زیبا و پرپشت میخواهید حنا بهترین گزینه پیش روی شماست تا بدون استفاده از مواد شیمیایی موهایی زیبا و پرپشت داشته باشید.
رویش موی سر

تأثیر اعجاب انگیز توت در رویش مجدد موی سر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استرس می تواند تأثیر مخربی بر بدن انسان داشته باشد،از جمله این تأثیرات ریزش موی سر می باشد که اکثر مردم از آن رنج می برند که محققان دریافتند مصرف توت می تواند تأثیر بسزایی در رویش مجدد موی سر داشته باشد
براق کننده مو

ارزان ترین روش پرپشت و براق کننده مو در یک ماه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با یک ورق آلومینیوم موهایتان را پرپشت و درخشان کنید ، کاملا حقیقت دارد روشی که به عنوان راهی خانگی به عنوان تقویت و براق کننده مو و البته رفع کامل شوره سر در مدت یک ماه به شما پیشنهاد می کنیم.
تراشیدن مو

تراشیدن سر با تیغ موی سر را پرپشت میکند؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تراشیدن موی سر در هیچ سنی، تاثیری در رشد مو و پر پشت شدن آن ها نداشته و این تصور که تراشیدن موی سر نوزاد موجب رشد بیشتر موها در بزرگسالی می شود، کاملا نادرست است.
موهای ضخیم و پرپشت

با موهای ضخیم و پرپشت اینجوری رفتار نکنید!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افرادی که موهای ضخیم و پرپشت دارند به خیال خودشان نیاز به مراقبت چندانی از موها ندارند در حالیکه باید برای استفاده از محصولات بهداشتی و آرایشی و حتی کوتاه کردن موها حساسیت بیشتری داشته باشند.
شامپوی سنتی

موها را با شامپوی سنتی پرپشت کنید + دستورالعمل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
استفاده از مواد طبیعی به طبع برای زیبایی موها تاثیر بیشتری دارد وشستشوی مو با شامپوی سنتی یکی از روش های افزایش زیبایی و حجم موهای سر است. با ترکیبات ساده یک شامپوی تقویت کننده بسازید.
تقویت پوست و مو

تقویت پوست و پرپشتی مو با زغال فعال چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تقویت پوست و مو با ماسک های گیاهی و طبیعی و داروهای تجویز شده توسط پزشکان دامنه ی گسترده ای دارد که یکی از جالب ترین و موثرترین روش های زیباسازی پوست و مو استفاده از نوعی زغال است به نام زغال فعال.
پرپشتی مو

توصیه امامان برای تقویت و پرپشت شدن مو

زمان مطالعه : 1 دقیقه
برخورداری از رشد خوب و مناسب مو و داشتن موهایی پرپشت با استفاده از توصیه های امامان گرانقدر بهترین و طبیعی ترین شیوه ها با تاثیری فوق العاده شناخته شده اند.
کلاه لیزری

رشد مجدد موی سر با کلاه لیزری

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بر اساس نتایج تحقیقات منتشر شده در مجله لیزرها، جراحی و پزشکی، این محصول بهبود دهنده رشد مو، سلامت و افزایش طول عمر اندازه فولیکول های موهای کنونی و کاهش و یا توقف سرعت ریزش مو است.
صفحه 2 از 2