ترفند اندروید

خاموش/روشن کردن safe mode
حالت ایمن یا “safe mode” یکی از حالت های کاربردی است که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه خاموش کردن این حالت بصورت قدم به قدم آشنا خواهید شد.
وصل نشدن گوشی به وای فای

رفع مشکل “وصل نشدن گوشی به وای فای”

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر گوشی شما در طی روش های مختلف هنوز به وای فای متصل نشده است، در ادامه این گزارش به آموزش رفع مشکل “وصل نشدن گوشی به وای فای” خواهیم پرداخت.
امکانات اندروید

از امکانات مخفی اندروید چه میدانید؟!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اندروید یکی از قدرتمندترین سیستم عامل های موبایل و تبلت امکانات بسیاری دارد که ممکن است برخی از آنها مخفی بوده و کاربران از وجود آنها بی اطلاع باشند.
افزایش سرعت گوشی

افزایش سرعت گوشی های اندرویدی تنها در 5 دقیقه + آموزش

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تصور اینکه گوشی هوشمند اندرویدی ما دارای سرعت پایینی باشد کمی دور از انتظار است.اما این اتفاق ممکن است در هر زمانی رخ دهد.کافی است برخی از ترفندهای اندرویدی برای افزایش سرعت گوشی را بدانیم.
برنامه روزشمار اندروید

دانلود “برنامه روزشمار” برای اندروید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به دنبال برنامه ای هستید تا روزهای پایانی رسیدن به هدف خود را مشاهده کنید، در این گزارش از نمناک با “برنامه روزشمار” کاربردی برای اندروید آشنا خواهید شد.
تبدیل گوشی به موس

برنامه “تبدیل گوشی به موس” کامپیوتر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر موس کامپیوتر شما دچار مشکل شده است و نیاز فوری به موس دارید، در این گزارش از نمناک با برنامه “تبدیل گوشی به موس” برای اندروید و آیفون آشنا خواهید شد.
روت کردن اندروید

روت کردن اندروید و مزایا و معایب آن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در این مقاله به هرآنچه که درباره روت کردن اندروید لازم است می پردازیم و مزایا و معایب روت کردن گوشی های اندوریدی را بیان می کنیم.
آنروت کردن گوشی

“آنروت کردن گوشی” و تبلت اندرویدی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر گوشی یا تبلت اندرویدی خود را اخیرا روت کرده اید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه “آنروت کردن گوشی” های اندرویدی آشنا خواهید شد.
اطلاعات گوشی اندرویدی

روش جلوگیری از سرقت اطلاعات گوشی اندرویدی + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسیاری از کاربران گوشی همراه به خاطر ترس از بازیابی اطلاعات گوشی توسط افراد دیگر نمی توانند گوشی و یا تبلت خود را تعویض کنند ،ولی با ترفندی که آموزش داده می شود می توانید از سرقت اطلاعات گوشی خود جلوگیری کنید.
افزایش سرعت اندروید

راههای کلیدی برای افزایش سرعت موبایل اندرویدی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گوشی های اندرویدی پس از گذشت مدتی از زمان استفاده از آنها دچار کاهش سرعت شده و اگر موبایل هوشمند شما نیز با این مشکل رو به رو شده است برای افزایش سرعت اندروید باید نکاتی را در آن پیاده سازی کنید.
غیر فعال کردن نوتیفیکیشن

غیر فعال کردن نوتیفیکیشن های گوشی اندروید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
صدای نوتیفیکیشن های مختلف همزمان با روشن کردن اینترنت، یکی از معضلات می باشد که در این گزارش با غیر فعال کردن نوتیفیکیشن برنامه های مختلف آشنا خواهید شد.
راه حل باز نشدن سایت ها

ترفند رفع مشکل باز نشدن سایت ها در گوشی اندروید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مسئله باز نشدن بعضی وب سایتها برای مشترکان خدمات اینترنت بعضی شرکتهای مخابراتی ممکن است رخ داده باشد و دانستن راه حل آن برای عموم هم مفید هست.
مخفی سازی فایل

آموزش مخفی سازی فایل ها در اندروید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شما با انجام این ترفند ساده می توانید تمامی فایل ها و پوشه های مهم خود را در اندروید از دید دیگران پنهان کنید.برای آموزش مخفی سازی فایل در اندروید همراه ما باشید.
قفل گوشی اندروید

ترفند بازکردن الگوی “قفل گوشی اندروید”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اینکه الگوی قفل گوشی را فراموش کنید عجیب نیست اما چگونه میتوان الگوی قفل گوشی های اندروید را باز کرد ؟ این ترفند را در نمناک بیاموزید.
بستن به روز رسانی گوگل پلی

چگونه به روز رسانی گوگل پلی را متوقف کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر با به روزرسانی خودرکار اپلیکیشن های اندروید در گوشی خود مشکل دارید در این گزارش با آموزش تصویری غیرفعال کردن به روز رسانی گوگل پلی آشنا خواهید شد.