ضبط مکالمه تلفنی
اگر شما به دنبال برنامه ای مناسب برای ضبط مکالمه تلفنی مخصوص اندروید هستید، در این گزارش از نمناک شما را با آموزش تصویری ضبط مکالمه تلفنی و برنامه کاربردی در این زمینه آشنا خواهیم کرد.

آموزش تصویری ضبط مکالمه تلفنی در اندروید

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که در حال مکالمه با دوستان یا آشنایان خود هستید که وی در حین مکالمه به نکته ای کوتاه و گذری اشاره می کند و اما شما نمی توانید آنرا به خاطر بیاورید و در نهایت می بایست مجددا با او تما بگیرید. اما جای نگرانی نیست و اگر چنین اتفاقاتی برای شما بسیار زیاد رخ می دهند، توصیه ای که ما برای شما داریم، نصب و استفاده از برنامه ACR که مخفف Automatic Call Recorder که به معنای ضبط کننده اتوماتیک صدا می باشد.

با این حال اگر شما به دنبال بهترین برنامه ضبط صدای اندروید هستید، ما به شما برنامه Automatic Call Recorder Latest (ACR) را معرفی می کنیم که در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک به شما آموزش استفاده از این برنامه و همچنین لینک دانلود آنرا به شما ارائه خواهیم کرد. همراه ما باشید.

تذکر : قانون ضبط مکالمات تلفنی که بدون اجازه از طرف مقابل صورت می گیرد، فرد به 6 ماه الی 2 سال زندان یا پرداخت جریمه نقدی یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

آموزش استفاده از نرم افزار ضبط پنهانی صدا اندروید

اگر شما قصد دارید تا از این برنامه استفاده کنید، طبق مراحل زیر پیش بروید؛

1- در قدم اول از منو کاربری فروشگاه Google Play را باز کنید و عبارت Automatic Call Recorder Latest (ACR) را وارد کنید. با این حال اگر می خواهید بصورت مستقیم وارد شوید، بر روی این لینــــک کلیک کنید.

ضبط مکالمه

برنامه ضبط کننده صدا 


2- بعد از نصب برنامه، وارد آن شوید. پس از وارد شدن یک سری دسترسی ها از شما خواسته خواهند شد که می توانید دسترسی ها را به برنامه بدهید. اینک بر روی Start کلیک کنید تا وارد برنامه شوید و صفحه باز شده متعلق به مکالمه های ضبط شده است که به دلیل تازه نصب شدن برنامه، هنوز هیچ تماسی ضبط نشده است.

 ضبط مکالمه تلفنی

آموزش استفاده از ضبط کننده مکالمات اندرویدی


3- اگر قصد دسترسی به تنظیمات این برنامه دارید، تنها کافی است انگشت خود را از راست به چپ صفحه نمایشگر بکشید. اینک می توانید تنظیمات برنامه را مشاهده کنید. در منو تنظیمات می توانید روشن/خاموش بودن برنامه، نوتیفیکیشن ضبط شدن صدا، محدوده زمان ضبط صدا، پاک کردن خودکار تاریخچه ضبط مکالمه و همچنین ضبط صدای تمام مخاطبان یا تعدادی خاص از آنها را تعیین کنید.

ضبط مکالمه

 نحوه کار با ضبط کننده صدا در مکالمه

 

آموزش تصویری ضبط مکالمه تلفنی در اندروید + دانلود

3.2130
این مطلب مفید بود ؟8446
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی