خانه تکانی

خانه تکانی سریع
خانه تکانی سریع و راحت اصول و روش هایی دارد که با رعایت کردن آنها می توانید در کمتر از 2 روز خانه تکانی عید را تمام کنید.
خانه تکاتی در بارداری

فوت و فن یک خانه تکانی بی خطر در بارداری

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خانه تکاتی در بارداری با مشکلات فراوانی رو به رو است که برای جلوگیری از این قسم مشکلات باید شیوه صحیحی ازخانه تکانی را در پیش بگیرید.
نگهداری دارو

خانه تکانی و نگهداری مجدد داروها در منزل + نکات مهم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای نگهداری داروها در منزل باید نکات مهم و اصول بهداشتی را رعایت کنید و آن ها را در شرایط و دمای مناسب و دور از نور و رطوبت قرار دهید.
خانه تکانی آشپزخانه

خانه تکانی قدم به قدم آشپزخانه با نمناک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در نگاه اول، خانه تکانی آشپزخانه سخت ترین مرحله از خانه تکانی است ولی با رعایت نکات و برنامه ریزی ساده می توانید به سادگی آشپزخانه را تمیز کنید.
خانه داری زنان باردار

کارهای ممنوع خانه تکانی برای باردارها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در دوران بارداری زنان باردار باید در انجام امور خانه داری نکات مهمی را رعایت کنند و بیشتر مراقب خود باشند تا جنین و خودشان آسیب نبینند.
آقایان در خانه تکانی

ترفندهای استفاده از آقایان در خانه تکانی عید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زنان باید با ترفندهای جذاب و دلنشین برای مردان، در آنها انگیزه ایجاد کنند تا بتوانند در کارهای خانه و خانه تکانی از آن ها کمک بگیرند.
خانه تکانی سریع

فرمول خانه تکانی سریع مخصوص خانم های شاغل

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بانوان شاغل به دلیل مسئولیت زیاد و محدودیت زمانی میتوانند با به کار گیری فرمول خانه تکانی سریع در کوتاه ترین زمان این مشکل را حل کنند.
همکاری کودک در خانه

روش مشتاق کردن کودکان به همکاری در خانه تکانی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
والدینی که علاقمند هستند فرزندانشان هم در خانه تکانی همراهشان باشند تا علاوه بر نظم و ترتیب، حس همکاری هم در کودکان رشد کند به این نکات توجه کنند.
فواید نوشابه

استفاده حرفه ای از نوشابه در خانه تکانی عید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با توجه به قدرت بالای نوشابه در از بین بردن لکه ها می توان از این نوشیدنی برای پاک کردن لکه های سر سخت و همچنین جرم زدایی سطوح استفاده کرد.
خانه تکانی پذیرایی

خانه تکانی قدم به قدم اتاق پذیرایی با نمناک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای تمیز کردن اتاق پذیرایی و نشینمن باید به برخی جزئیات به خوبی توجه کنید، همچنین بهتر است خانه تکانی اتاق پذیرایی را قدم به قدم پیش ببرید.
خانه تکانی

مراقب این آسیب های خانه تکانی باشید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاهی در اثر عدم رعایت نکات ایمنی و سلامت، خانه تکانی منجر به بروز حوادث و آسیب هایی می شود که سلامت افراد را مورد مخاطره قرار می دهد.
خانه تمیز و مرتب

چک لیست 30 روزه نظافت خانه تکانی

زمان مطالعه : 10 دقیقه
نمی دانید نظافت بهاره را از کجا شروع کنید؟ شما تنها نیستید. بیشتر افراد هرگز نظافت بهاره را شروع نمی کنند چون نمی دانند از کجا شروع کنند. می توانید هر کدام از کارها را به سرعت انجام دهید. بخش سخت ماجرا این است که نمی دانید از کجا شروع کنید.
جایگزین های وایتکس

به جای وایتکس از این مواد طبیعی استفاده کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اغلب افراد برای از بین بردن برخی لکه ها از وایتکس استفاده می کنند در حالی که می توان از برخی شوینده های طبیعی برای جایگزینی وایتکس در خانه تکانی استفاده کرد.
خانه تکانی

روش خونه تکونی بدون درد پا و کمر

زمان مطالعه : 6 دقیقه
این روزها که زمان شروع خانه تکانی است آسیب های فیزیکی ناشی از خانه تکانی افزایش یافته است که می توان، با رعایت برخی نکات از این آسیبات جلوگیری کرد.
خانه تکانی

رازهای مراقبت از پوست در روزهای خانه تکانی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مراقبت از پوست در خانه تکانی اهمیت زیادی دارد زیرا در این دوره پوست هم به دلیل سردی هوا و همچنین استفاده از مواد شوینده آسیب های زیادی می بیند.