نکات همسرداری

رابطه با همسر
دوست دارید مهم ترین فرد زندگی همسرتان باشید و این کاملا طبیعی است پس بایستی راه و روش محکم شدن رابطه با همسرتان را بدانید.
رفتار های زنانه

رفتاری زنانه که دل شوهرتو می بره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از مردان علایق خود در زندگی مشترک را بازگو نمیکنند اما رفتار هایی وجود دارند که آقایان را جذب میکند و این رفتار های زنانه را در همسرشان به شدت میپسندند.
اشتباهات زنان در جذب مردان

اشتباهاتی که مردتان را از شما دور می کند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی از زنان به اشتباه رفتارهایی در زندگی مشترک خود دارند که نه تنها باعث جذب همسر خود نمی شوند بلکه آنها را از خود دور می کنند.
قدرت زنانه

روش خانم های زرنگ برای نشان دادن قدرت زنانگی به شوهر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
قدرت زنانه یکی از مهارت‌های تاثیرگذار است که باعث نفوذ و اقتدار شما در زندگی زناشویی میشود اما باید یاد بگیرید چگونه این قدرت را به همسرتان نشان دهید.
رفتار بد زنان

رفتاری زنانه که مردان را عذاب میدهد!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زنان و مردان در زندگی مشترک به دلیل تفاوت شخصیتی که دارند با مشکلات زیادی برخورد می کنند.برای جلوگیری از این مشکلات باید رفتارهایی که موجب اذیت همسرتان می شود را بدانید.
زندگی زناشویی

این 5 راز زندگی زناشویی تان را هرگز به کسی نگویید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حریم زندگی را حفظ کنید و از فاش شدن راز زندگی زناشویی خود در هر صورت بپرهیزید ، به خصوص رازهایی که به نظر شما شاید اهمیتی ندارند.
تعادل در رابطه عاشقانه

برای همسرم چقدر وقت بذارم خوبه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
درست است که اولویت اول شما در زندگی مشترک همسرتان است؛ اما باید بدانید که زیاده روی در هر موضوعی باعث پشیمانی است باید تعادل را در رفتارتان رعایت کنید.
سوءاستفاده عاطفی

این رفتار همسرت، علامت سوء استفاده عاطفیه!!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سوء استفاده عاطفی یکی از رایج ترین مشکلات بین زوجین است و این درحالی می باشد که بسیاری با نشانه‌های سوء استفاده عاطفی آشنا نیستند.
شب کاری همسر

خانم هایی که شب کاری دارند حتما بخوانند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خانم های شب کار و پر مشغله برای جلوگیری از ایجاد مشکلات در رابطه با همسر و خانواده باید کارهایی را انجام دهند و از ارتباط عاطفی در خانواده غافل نشوند.
آبروی همسر

رفتار با همسری که آبرو برایش مهم نیست

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حفظ آبروی همسر به عنوان شریک زندگی، بدون شک بی فایده نیست و عواقب خوبی به همراه دارد. اما اگر یکی از طرفین به این اصل توجه نداشته باشد باید چیکار کرد؟
رابطه خوب با همسر

رابطه خوب با همسر 5 راز دارد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رابطه خوب با همسر یعنی حفظ استحکام زندگی زناشویی و ایجاد صمیمیت در زندگی مشترک ، برای دستیابی به این حس عالی بایستی بدانید که چه بگویید و چطور رفتار کنید.
جلوگیری از دعوا

راه جلوگیری از دعوا وقتی طولانی مدت کنار همسرتی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در قدیم دعوا را نمک زندگی میدانستند اما باید مراقب بود زندگی شور نشود. اگر با بودن کنار همسرتان بحث به وجود می آید برای جلوگیری از دعوا این روش را امتحان کنید.
خصوصیات همسر خوب

همسران خوب چه خصوصیاتی دارند؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
همسران خوب خصوصیات بارزی دارند؛ آن ها همیشه حامی هستند و به همسرشان احترام می گذارند همچنین به علایق یکدیگر اهمیت داده و با هم قرار های عاشقانه می گذارند.
تغییر همسر بعد از ازدواج

قلق تغییر همسر بعد از ازدواج رو یاد بگیر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تغییر دادن همسر بعد از ازدواج کار غیر ممکنی نیست کافیست برای رسیدن به این خواسته صبور باشید و ترفند های کاربردی را در زندگی مشترکتان به اعمال کنید.
بهتر شدن رابطه با همسر

7 روش موثر برای بهتر شدن رابطه با همسرتان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای بهتر شدن رابطه با همسرتان هرروز با یکدیگر گفت و گو کنید و از احساسات خود به یکدیگر بگویید همچنین مراقب لحن و صدای خود باشید.