نکات همسرداری

ابراز محبت به همسر
روش های بسیار ساده ای برای ابراز عشق و محبت به همسر وجود دارد که با انجام آن ها روز به روز عشق و علاقه در رابطه تان افزایش می یابد.
تسخیر قلب شوهر

شوهرتان را با رازهای تسخیر قلب مردان عاشق خود کنید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر میخواهید شوهرتان را عاشق خود کنید و قلب او را تسخیر کنید باید با راهکارها و سیاست های زنانه به او عشق بورزید تا عاشقانه شما را دوست داشته باشد.
بی احترامی به شوهر

بی احترامی به شوهر دیگه برای همیشه تمام !!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بی احترامی به شوهر در جمع یا در حضور فرزندان عواقب و اثرات منفی در روابط زوجین می گذارد و خانم ها باید برای حفظ حرمت ها احترام همسر خود را حفظ کنند.
حل اختلاف زناشویی

کلید حل اختلافات زناشویی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گوش دادن به صحبت های همسرتان خیلی از اختلافات زناشویی شما را حل می کند مشکل اساسی زوج ها در این است که آن ها یاد نگرفته اند به صحبت های یکدیگر گوش کنند.
صمیمیت با همسر

سنجش صمیمیت با همسر ، نمره شما چند است ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب افراد کم حرفی زوجین را نشانه از سرد بودن رابطه زناشویی می دانند اما اینطور نیست و معیارهای مختلفی برای سنجش صمیمیت با همسر و رابطه زناشویی وجود دارد،
همسر

شما هم دوست دارید همسرتان زیبا باشد ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زیبایی ظاهری یکی از ملاک های ازدواج خانم ها و آقایان است اما ازدواج با همسر زیبا معایب و مزایایی دارد که باید قبل از انتخاب همسر بدانید.
همسر بد

این اخلاق ها را دارید؟ پس همسر بدی هستید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روانشناسان به این دسته از افراد همسران سمی می گویند ، زن و مردی که با داشتن ویژگی های اخلاقی خود را تبدیل به یک همسر بد و غیر قابل تحمل می سازند. اگر شما هم این رفتارها را دارید سریعا تغییر کنید.
همسر شکاک

ترفند افراد با سیاست در رفتار با همسر شکاک

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر نسبت به همسرتان شکاک هستید و این مسئله شما را آزار می دهد به روزهای خوب زندگیتان فکر کنید و بدانید که او شما را برای ادامه زندگی اش انتخاب کرده است.
الگوهای مخرب

الگوهای مخرب زندگی زوج های امروزی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برخی از رفتارهای اشتباه و الگوهای مخرب بیشترین فشارهای روانی را در روابط زناشویی زوجین ایجاد می کنند و منجر به مشکلات و اختلافات بزرگتر در زندگی می شود.
تکنیک های همسرداری

1 ماهه همسرتان را شیفته ی خود کنید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
برای اینکه همسرتان را همچنان علاقه مند و مشتاق نسبت به خودتان نگه دارید از تکنیک های همسرداری استفاده کنید و با گذشت زمان رابطه عاشقانه تری داشته باشید.
همسر رفیق باز

با نامزد و همسر رفیق باز چگونه برخورد کنیم ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افراد رفیق باز به هیچ وجه همسران خوبی نمی شوند آن ها دوستانشان را به همسرشان ترجیح می دهند و نمی توانند والدین خوبی برای فرزندانشان باشند.
روانشناسی زناشویی

زوج ها این تست روانشناسی زناشویی را امتحان کنند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
تست روانشناسی زناشویی به شما کمک می کند تا میزان رضایت از زندگی مشترک خود را بدانید و برای تقویت و بهبود ارتباط زناشویی تان تلاش کنید.
خصوصیات همسر خودشیفته

نشانه ها و ویژگی های اخلاقی یک همسر خودشیفته

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همسران خودشیفته افرادی خودخواه و خودپسند هستند که فقط به خودشان اهمیت می دهند و به دنبال جلب توجه هستند و ارتباط با این افراد کار آسانی نیست.
اخلاق زنانه مردان

برخورد صحیح با شوهر خاله زنک !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر همسرتان اخلاق زنانه ای دارد که شما را آزار می دهد می توانید با این راهکارهای مناسب او را به انجام کارها و رفتارهای مردانه تشویق کنید.
منت کشی

منت کشی بعد قهر با همسر چطوری باشه بهتره ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر در دعوایی که اخیرا با همسرتان داشتید شما مقصر بودید و قصد منت کشی دارید به او بگویید که اشتباه کرده اید و احساساتتان را با او درمیان بگذارید.