منوچهر هادی و یکتا ناصر
انتقاد سعید راد بازیگر سریال دل از بازی در این سریال با واکنش منوچهر هادی و همسرش یکتا ناصر مواجه شد.

انتقاد از سریال دل و واکنش های آن

سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی جواد فرحانی آذرماه سال 98 در شبکه نمایش خانگی توزیع شد و این روزها سومین فصل آن در حال پخش است.

فصل سوم سریال دل به ایستگاه پایانی نزدیک شد و طبق اعلام اولیه این سریال 40 قسمتی خواهد بود و با توزیع چهلمین قسمت در روزهای پیش رو، این سریال به کار خود پایان خواهد داد.

این سریال منوچهر هادی پیش تر با انتقادهای زیادی مواجه شده بود اما این بار انتقاد بازیگر پیشکسوت این سریال حواشی جدیدی ایجاد کرد.

انتقاد سعید راد از سریال دل و واکنش منوچهر هادی و همسرش

درحالی که سریال دل در آستانه پخش قسمت پایانی قرار دارد سعید راد بازیگر نقش خسرو در این سریال در یک گفتگو به انتقاد از سریال دل پرداخت و از بازی در این سریال ابراز پشیمانی کرد و گفت به دلیل اینکه فیلمنامه را کامل نخوانده بود از جریان کلی ماجرای قصه خبر نداشت و بازی در این سریال فقط به دلیل تعهدی بود که به کار داشت.

بازیگران سریال دل

این صحبت های سعید راد با واکنش منوچهر هادی کارگردان این سریال مواجه شد و آقای کارگردان لب به عذرخواهی از آقای بازیگر و مردم گشود.

در پست منتشر شده توسط منوچهر هادی آمده است:

سعید راد عزیز: خودت دوست داری بچه ها، سعید جون صدات کنن... سعید جون:

اگر به هر دلیلی این همکاری به سلیقه شماخوش نیامده و خاطر زیبای شمارا آزرده، من تمام قد به احترام شما، مهربانیهایت و سابقه درخشانت در حوزه بازیگری می ایستم و فقط، به خاطرات خوبی که در پشت صحنه با شما داشتم فکر میکنم.

هر نقدی به سریال دل و بازی شما هست اشکال من است و این را می پذیرم. با تمام وجودم و همه تلاشم سریال دل را ساخته ام و پای کارم چه خوب چه بد ایستاده ام. از همه کسانی که به هر دلیلی با سریال دل ارتباط برقرار نکردند هم عذر خواهی می کنم. منوچهر هادی....

سعید راد در سریال دل

این عذرخواهی منوچهر هادی با واکنش همسرش یکتا ناصر مواجه شد و خانم آقای کارگردان هم با انتشار یک متن به دفاع از آثار همسرش پرداخت.

در پست منتشر شده توسط یکتا ناصر آمده است:

در این دوران خیلی از آدم ها یاد گرفتن که تعریف ها رو مال خودشون کنن و انتقادات رو به دیگران حواله بدهند، حقا که جایگاه بلند تو تحسین برانگیز است و وسوسه رسیدن به آن برای بعضی حسادت را جایز میداند، میدانم که حرف های نابجا را به دل نمیگیری و میدانم که نادرند کسانی که اینقدر خالصانه برای کارشان زحمت میکشند و جواب دشمنان و کینه توزانشان را هم با مهربانی میدهند، برقرار باش....

منوچهر هادی و یکتا ناصر

ماجرای انتقاد از سریال دل تنها به همین مورد محدود نمیشود و پیش تر هم مخاطبان این سریال درباره روند کند داستان به منوچهر هادی انتقاداتی داشته اند.

واکنش منوچهر هادی به روند کند داستان سریال دل

بیست و هفتمین قسمت از سریال دل در نمایش خانگی توزیع شده بود که انتقاد از روند کند داستانی باعث شد تا منوچهر هادی به این ماجرا واکنش نشان دهد.

منوچهر هادی در واکنش به روند کند داستان سریال دل نوشت:

عده اندکی از مخاطبین محترم اعتقاد دارن که در این سریال هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده خیلیم ممنون که نظرشونو برام نوشتن. دوستانی که مخالف نظر این عده هستند تعدادی ازاتفاقات سریال را خلاصه بنویسند.

برای مثال:بهم خوردن عروسی رستا و آرش، بهم خوردن عروسی رابی و سیاوش، بهم خوردن رابطه فاراب و مرسده، شروع رابطه مرسده و اتابک، رابطه اتابک با پدر خانومش، داستان و اتفاقات زندگی نکیسا، دزدیدن رستا در شب عروسی توسط نکیسا و هزاران اتفاق دیگر که در صورت امکان شما طرفداران سریال به اتفاقات دیگر اشاره کنید.

بازیگران سریال دل

داستان سریال دل:

دل روایتگر ماجرایی عاشقانه از یک زوج به نام آرش و رستا است که در شب عروسی با دزدیده شدن عروس و بهم خوردن مراسم ماجراهای پر فراز و نشیبی را تجربه میکنند و در کنار خط اصلی قصه این سریال اتفاقات دیگری هم رخ میدهد.

ساره بیات

بازیگران سریال دل عبارتند از:

حامد بهداد، ساره بیات، یکتا ناصر، کوروش تهامی، سعید راد، بیژن امکانیان، افسانه بایگان، نسرین مقانلو، مهدی کوشکی، علی سخنگو، مهراوه شریفی نیا، لیلا زارع و بهرام افشاری در سریال دل ایفای نقش کرده اند.

منوچهر هادی و یکتا ناصر

منوچهر هادی کارگردان جوان سینما و تلویزیون است که این روزها ساخت فصل دوم سریال عاشقانه را با عنوان گیسو آغاز کرده و این سریال جدید نمایش خانگی او چند وقتی است که مقابل دوربین رفته است و ساره بیات بازیگر سریال دل برای چندمین بار با منوچهر هادی در این سریال همکاری میکند.

بازیگران سریال دل

ماجرای انتقاد از سریال دل و واکنش آقای کارگردان و همسرش

3.3241
این مطلب مفید بود ؟15883
منبع : عکاس:معین باقری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی