افراد کمال گرا

متولدین کدوم ماه مجبورن بهترین باشن؟

کد مطلب : 85870تعداد نظرات : 3 نظرزمان مطالعه : 5 دقیقه
میل به بهترین بودن در متولدین ماه ها متفاوت است. افراد کمال گرا در ماه های یکسان متولد شده اند که میتوان یکی از دلایل ایده آل گرایی آن ها دانست.

میل به بهترین بودن در میان متولدین ماه های مختلف

کمال گرایی به معنای این است که افراد می‌ خواهند هر چیزی را تحت کنترل بگیرند و با استرس زیادی مواجه می‌ شوند و نمی‌ خواهند کمترین عیب و ایرادی در کارشان وجود داشته باشد. همین باعث آسیب جسمی و روحی به آن ها می شود. در این قسمت از نمناک قصد داریم از طریق طالع بینی به شما معرفی کنیم که متولدین کدام ماه در همه شرایط می‌ خواهند بهترین باشند و خیلی کمال گرا هستند.

شهریور

شهریور ماهی ها به جزئیات خیلی توجه می‌ کنند. مدام سعی می‌ کنند که اشتباهات خود را جبران کنند و خیلی ایده آل گرا هستند. همیشه به دنبال چیز های کامل و عالی می‌ گردند و می‌ خواهند هر کاری را به بهترین نحو ممکن انجام دهند. مراقب هستند که هیچ خطایی در کارشان وجود نداشته باشد‌. البته خودشان از دیگران خیلی سریع انتقاد می‌ کنند، علت آن هم این است که هر عیب و ایرادی به چشم شان می آید.

کمال گرایی

دی

دی ماهی ها هرچقدر هم سخت تلاش کنند، در هر صورت به این فکر می‌ کنند که می توانستند فلان کار را بهتر انجام دهند. دی ماهی ها خیلی ایده آل گرا هستند و در مورد هر اشتباهی که می کنند خودشان را سرزنش می کنند. آن ها می خواهند در محافل اجتماعی و شغلی خیلی عالی و بهترین باشند و هیچ خطا و اشتباهی از آن ها سر نزند و آن قدر یک کاری را امتحان می کنند که به بهترین حالت برسند.

آبان

آبان ماهی ها همیشه می خواهند هر کاری را به عالی ترین شکل ممکن انجام دهند. به خاطر همین با خودشان درگیر هستند. آبان ماهی ها اگر کاری را اشتباه انجام دهند، مدام خودشان را سرزنش می کنند و غصه می خورند و تا زمانی که آن مشکل را حل نکنند، آرام نمی گیرند و اگر در کاری احتمال بدهند که ممکن است شکست بخورند، هرگز وارد آن نمی شوند.

مهر

مهر ماهی ها افراد حساسی هستند و به کامنت ها و نظرات منفی دیگران واکنش خوبی نشان نمی‌ دهند و کنترل خود را از دست می دهند اما اگر تصمیم بگیرند که یک کاری را به عالی ترین شکل ممکن انجام دهند، هیچ کس نمی تواند به آن ها ایراد بگیرد. ایده‌آل گرایی برای مهر ماهی ها باعث می شود که هیچ کس نتواند از آن ها انتقاد کند که البته به خاطر انجام یک کار عالی خیلی خودشان را به دردسر می اندازند.

مرداد

مرداد ماهی ها به این که چگونه به چشم دیگران بیایند، خیلی اهمیت می دهند و همیشه به دنبال این هستند که بی عیب و نقص باشند و مورد تمجید و تحسین دیگران قرار بگیرند. دوست دارند همیشه طوری باشند که دیگران دور آن ها جمع شوند و محبوب باشند. آن ها به خودشان خیلی ارزش و احترام می دهند. اگر نسبت به چیزی شک داشته باشند، وارد آن نمی شوند و اصلا نمی خواهند ناامنی داشته باشند.

جمع دوستانه

فروردین

فروردین ماهی ها زمانی ایده آل گرا می شوند که بخواهند با کسی رقابت کنند، در غیر این صورت در شرایط عادی ایده آل گرا نیستند؛ اما اگر پای یک مسابقه یا پای یک رقابت در میان باشد؛ همه تلاش شان را می کنند تا بر دیگری پیروز شوند و استاندارد های خود را خیلی ارتقا داده و به جزئیات خیلی توجه نمی کنند.

اردیبهشت

اردیبهشتی ها در زندگی عادی و روزمره خیلی کمال‌گرا نیستند اما دوست دارند که هر چیزی زیبا و جذاب جلوه کند؛ مخصوصاً اگر در مورد ظاهر شخصی خودشان یا منزل شان باشد اما به خاطر این مسئله به خود استرس وارد نمی کنند و می توان گفت که از لحاظ ایده آل گرایی میانه هستند. استرس و ترس آن ها این است که شبیه به دیگران باشند و عادی به نظر برسند اما به هرحال جزو افرادی هستند که از استرس دوری می‌ کنند و به خاطر همین خیلی به دنبال ایده آل گرایی نمی‌ روند.

تیر

تیر ماهی ها جزء افرادی هستند که گاهی اوقات کمال‌ گرا می شوند اما گاهی هم اصلا به این مسئله فکر نمی کنند. همه چیز بستگی به موضوع و شرایط دارد. گاهی اوقات با خودشان فکر می کنند که کمال گرایی اتلاف انرژی است اما زمانی دیگر به خاطر رقابت با دیگران تمرکز خود را روی بهترین ها می گذارند و در نتیجه در این مسئله خیلی قابل پیش‌بینی نیستند.

خرداد

خرداد ماهی ها اگر بخواهند کمال گرا باشند، کارهای شان به تاخیر می‌ افتد و نمی‌ توانند سر تایم موردنظر؛ پروژه‌های خود را به اتمام برسانند و همین باعث می شود که به دنبال کمال گرایی و ایده آل ها نروند و سعی کنند که یک کار عادی و معمولی را ارائه دهند، زیرا زمان برای شان ارزش بیشتری دارد.

اهمیت به زمان

اسفند

اسفند ماهی ها ذاتاً افراد کمال گرایی نیستند، زیرا عقیده دارند زمانی که می خواهید یک کاری را عالی و بی عیب و نقص انجام دهید، دیگر نمی توانید شاد باشید و از لحظات زندگی لذت ببرید؛ زیرا مجبور هستید که خودتان را صرفِ آن کار کنید و همین باعث می شود که آرامش تان از بین برود. آن ها عقیده دارند که زیبایی حقیقی در همین نقص ها دیده می شود و اگر بخواهید هر کاری را به عالی ترین شکل ممکن انجام دهید، شاید دیگر زیبایی را در آن احساس نکنید.

بهمن

بهمن ماهی ها هم به دنبال کمال گرایی نیستند، زیرا عقیده دارند کمال ‌گرایی یک نوع اتلاف انرژی است و شاید گاهی اوقات هم احمقانه باشد. آن ها عقیده دارند که چیز های بی عیب و نقص حوصله سربر هستند. آن ها افراد نوآور و بسیار خلاقی هستند و همیشه ایده های جدید دارند‌ و از دل اشتباهاتشان هم چیز های جدید یاد می‌ گیرند و به خاطر همین کمال گرایی را دوست ندارد.

آذر

آذر ماهی ها دوست ندارند ایده‌آل گرا باشند، زیرا عقیده دارند که این ایده آل گرایی لذتِ تجربه های شیرین را در زندگی کم می کند. عقیده دارند که هیچ کس نمی تواند در همه کار ها قهرمان باشد و گاهی اوقات بعضی از جزئیات از دست افراد در می رود، پس بهتر است که افکارمان را عالی و مثبت کنیم تا این که بخواهیم خودمان را به خاطر ایده آل گرایی آزار دهیم و در نتیجه آن ها ترجیح می‌ دهند که ایده‌آل گرا نباشند و خیلی زندگی و مسائل را جدی نگیرند و به خودشان استرس وارد نکنند.

متولدین کدوم ماه مجبورن بهترین باشن؟

4.1225
این مطلب مفید بود ؟18441
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ش
برچسب : طالع بینی
3 نظر به ثبت رسیده است
کامیشا1400-11-30
آذر هستم و کاملا درسته
ایده آل گرایی واقعا استرس زاست
284
یک بهمنی جذاب1400-12-01
بهمنی هستم و کاملا اشتباه
76
آذر1400-12-15
دم آذریا گرم
11
وبگردی