نرم‌افزار حسابداری پارمیس
نیاز به نرم افزارهای مالی و حسابداری جزء اصول اصلی یک کسب و کار موفق می‎باشد که باید مدیران کسب و کار حتما توجه ویژه‌ای به امکانات و مزایا و ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار انتخابی خود داشته باشند.

مزایا نرم افزار حسابداری پارمیس

نرم افزار حسابداری پارمیس با اندیشه بزرگ ارائه خدمات ارزنده نرم افزاری و با شعار « از خانه ای کوچک تا کارخانه ها ی بزرگ » در سال 1383 فعالیت خود را آغاز کرد. این سازمان اقتصادی، با بکارگیری تیمی مجرب و نخبه تاکنون موفق به تولید انواع نرم  افزار حسابداری از جمله نرم افزار انبار و نرم افزار حقوق و دستمزد شده است. به جز کیفیت بالای نرم افزار حسابداری تولیدی در این مجموعه وزین، قیمت های رقابتی این محصولات نیز مشتریان زیادی را جذب کرده است. از طرفی، این تیم بزرگ، همواره سعی دارد تا با ایجاد فضایی پویا و استفاده از افرادی متخصص تمامی محصولاتش را مطابق آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید کند. 

پس اگر در فکر توسعه کسب وکار خود هستید پارمیس با افتخار در خدمت شماست. با گذشت مدتی از خرید و نصب نرم افزار حسابداری مناسب از تغییر و تحولات ایجاد شده در شغل خود شگفت زده می شوید. 

نرم اقزار انبارداری پارمیس

مزایا نرم افزار انبار پارمیس

به جرأت می توان گفت که، نرم افزار انبار زنجیره تأمین سازمان را تکمیل کرده و مجموعه های اقتصادی به وسیله آن قادر به ارائه خدمات و محصولاتی بی عیب و نقص به مشتری های خود هستند. با توجه به ارتباط مستقیم بین مدیریت انبار با برنامه ریزی منابع سازمان و مدیریت تولید، در انتخاب نرم افزار انبار باید دقت و توجه بالایی را به خرج داد. به این ترتیب، دیگر در زمان استفاده از نرم افزار انبار به مشکل برنمی خورید. 

در واقع، به کمک نرم افزار انبار می توان زمینه بهبود و ساده سازی کلیه فرآیند های مرتبط با انبار از زمان ورود تا خروج اجناس را فراهم کرد. بعلاوه، نرم افزار انبار قابلیت اتصال به دیگر نرم افزارهای حسابداری مورد استفاده در سازمان و ترکیب با آن ها را دارد. به این ترتیب، کلیه فرآیندهای مرتبط با کسب وکار به شکلی کارآمد و روان با یکدیگر مرتبط می شوند. 

 • صادر کردن سندهای مالی به صورت همزمان برای عملیات انبار 
 • صادرکردن حواله ها و رسیدهای خرید و فروش کالاها در کوتاه ترین زمان ممکن به وسیله نرم افزار انبار 
 • تعریف گروه های فرعی و اصلی برای هر کدام از کالاهای تولید مجموعه در قالب ساختار درختی 
 • ثبت کردن کدهای رهگیری و سریال برای تمامی تراکنش های انجام شده در انبار 

نرم افزار حسابداری

امکانات نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس 

نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس، نقش مهمی در تعیین بهای تمام شده انواع کالاهای تولیدی در مجموعه و مدیریت هر چه بهتر هزینه های ناشی از تولید ایفا می کند. فراموش نکنید که، محاسبه اصولی و صحیح پرداختی ماهیانه کارمندان یک واحد اقتصادی، همواره اهمیت زیادی دارد. در ادامه، با شماری از امکانات نرم افزار حقوق و دستمزد آشنا شوید: 

 • نمایش یا عدم نمایش شماری از آیتم های معمول در فیش حقوقی پرسنل مجموعه از جمله پاداش ماهیانه 
 • محاسبه دقیق و اصولی سنوات و عیدی کارمندان حاضر در مجموعه از طریق نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد
 • آرشیو کلیه حکم ها و آیتم های پرسنلی در نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس 
 • تهیه گزارشات جامع بانکی از خالص پرداختی حقوق ماهیانه کارکنان، مساعده و موارد دیگر و تأیید و ثبت آن ها 
 • مشخص کردن جایگاه دقیق نمایش آیتم های مندرج در فیش حقوقی ( این آیتم ها در بخش توضیحات درج شوند یا مزایا و شاید هم کسورات) 
 • ثبت کردن اسناد مربوط به وام به شکل کاملاٌ اتوماتیک و درج قسط و وام های دریافتی کارکنان در فیش حقوقی آن ها 
 • نوشتن فرمول برای فیش های حقوقی کارمندان در تعداد نامحدود 
 • بهره گیری از کلیه آیتم های مهم مانند وام، پرسنلی و حقوقی در زمان نوشتن فرمول های آیتم های حقوقی 

مزایا نرم افزار حسابداری فروشگاهی پارمیس

برای خرید بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی باید به چند فاکتور توجه کرد. بهترین نرم افزار فروشگاهی نرم افزاری است که بتواند فرآیندهای خرید، فروش، انبارداری و مدیریت محصول و در نهایت گزارش های مدیریتی را خودکار کند. استفاده از نرم افزارهایی که همه این موارد را شامل نمی شود می تواند موانعی را در کسب و کار شما ایجاد کند که می تواند اثربخشی استفاده از نرم افزار حسابداری فروشگاهی را در کسب و کار شما از بین ببرد و یا مشکلات بیشتری را برای کسب و کار شما ایجاد کند. آهسته.
بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی نیازهای فعلی و آینده شما را برطرف می کند. یک فروشگاه نرم افزاری مناسب ارزش خرید بالایی دارد. همیشه به دنبال نرم افزارهای ارزان قیمت باشید. نرم افزار مناسب محصولی است که بهترین امکانات را با قیمت پایین در اختیار شما قرار می دهد. با بررسی ویژگی های این نرم افزارها و یا دریافت مشاوره و دموهای رایگان، به ویژگی های این نرم افزارها در حوزه های مختلف کسب و کار و ارزش خرید بالای آن برده می شوید. ارائه گزارشات جامع، تحلیلی و مدیریتی یکی از دلایل اصلی استفاده از نرم افزار حسابداری فروشگاهی است.

جمع بندی

پارمیس، برای تولید انواع نرم افزار حسابداری همواره به دنبال شناسایی نیازهای مشتریان و برآوردن آن ها به بهترین شکل ممکن بوده است. خوشبختانه، تمامی نرم افزارهایی تولیدی در این واحد اقتصادی، مانند نرم افزار حسابداری فروشگاهی، نرم افزار حقوق و دستمزد و نرم افزار انبار رضایت مشتریان را به خود جلب کرده است. 

برای خرید و دریافت نمایندگی نرم افزارهای مالی و اداری پارمیس می توانید با شماره 02187758 تماس و یا به وبسایت www.ParmisIT.com مراجعه فرمایید. 

چرا انتخاب نرم‌افزار حسابداری مهم است؟

51
این مطلب مفید بود ؟10
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی