رضا رویگری
پس از اتفاقات و حواشی اخیر، برای بسیاری این سؤال پیش آمده است که بیماری رضا رویگری از کجا و چطور آغاز شد.

ماجرای شروع بیماری رضا رویگری از زبان خودش

رضا رویگری بازیگر محبوب مختارنامه که این روزها به دنبال پخش خبر حضور او در خانه سالمندان زندگی خصوصیش با حواشی زیادی روبرو بوده است، در برنامه دورهمی مهران مدیری علت بیماریش را افشا کرد و توضیحاتی را در این باره برای طرفدارانش ارائه داد که در ادامه این بخش از چهره ها نمناک منتشر می کنیم.

رضا رویگری خواننده سرود فراموش نشدنی ایران ایران در برنامه دورهمی در گپ و گفتی با مهران مدیری مجری برنامه درباره علت بیماریش اینگونه گفت:

داشتیم آماده میشدیم بریم مهمونی، خانمم داشت خودشو آماده میکرد و من رفتم دستشویی، سرم گیج رفت و افتادم سرم خورد به سر توالت فرنگی، به خانمم گفتم یه دست و پای اضافه تو لباسای منه چون حسی نداشتم، فهمیدم چه بلایی سرم آمده.

هیچی ایشون زنگ زدن به اورژانس، آمدن و من رو بردن بیمارستان، خلاصه مریضیم از اونجا شروع شد و هنوزم تموم نشده.

استرس و...باعث سکته مغزی شده بود، برای فیلم گناهکاران رفته بودم ترکیه که خیلی سرد بود، من مریض شدم و یه سرماخوردگی بد گرفتم، آمدم تهران و رفتم بیمارستان و به خاطر ضربان بالای قلبم در ccu چند روزی بستری شدم و دکتر من رو ای پی اس کرد و تا حدودی ضربان قلبم خوب شد ولی بعد از اون تو بیروت کنسرت داشتم، دیدم نفسم بالا نمیاد، خلاصه رفتم دکتر و عمل قلب کردم و در حین عمل هم دچار ایست قلبی شدم و انقدر ماساژ قلبی دادند تا دوباره زنده شدم.

رضا رویگری

مختصری درباره حواشی اخیر رضا رویگری

رضا رویگری بازیگر، خواننده و نقاش متولد 6 دی 1325 در تهران می باشد که در آثاری چون مختارنامه، اخراجی ها، به کجا چنین شتابان، شاهگوش، بوتیک، معصومیت از دست رفته، ملکوت و... ایفای نقش نموده است. این بازیگر سرشناس 5 اردیبهشت 1401 ویدیویی را به دست خبرنگاران رساند که در آن اعلام میکند توسط همسرش به حال خود در آسایشگاه کهریزک رها شده است.

رضا رویگری و همسرش

رضا رویگری و همسرش تارا کریمی/ عکس از شکیبا درویش

تارا کریمی همسر دوم رضا رویگری متولد 1368 در شیراز می باشد که مدتی در کار مدلینگ خارج از کشور بود و در سال 1392 با رضا رویگری 67 ساله با اختلاف سنی حدود 43 سال ازدواج کرد.

9 ماه بعد از ازدواج این دو، آقای رضا رویگری دچار سکته مغزی و سمت چپ بدنش دچار مشکل حرکتی شد، همسر این بازیگر معروف درباره ویدیوی پخش شده همسرش توضیحاتی ارائه داد و بیان نموده است که به خاطر عدم توان مالی برای بستری کردن رضا رویگری در مراکز خصوصی، دشوار بودن جابجایی و انجام امور شخصی آقای بازیگر، با مشورت پزشکان او را به صورت موقت به کهریزک منتقل کرده است.

شروع بیماری رضا رویگری؛ خانمم آماده میشد بریم مهمونی که...

4238
این مطلب مفید بود ؟18949
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
برچسب : رضا رویگری
2 نظر به ثبت رسیده است
محمد کمالی طراقی1401-02-10
خدا قسمت هیچکس نکنه سکته مغزی و فلج نشدنو
خانم منم بدون هیچ علائم و مشکلی روی تخت معاینه دکتر ماما تا دراز کشید سرش گیج رفت و....سکته کرد سمت راستش نیمه فلج شد که شکر خدا هم بخاطر جوونیش و هم زحمات کادر درمان الان خیلی بهتره
1785
لاله ب1401-02-11
خداروشکر که در حال بهبودی هستن، قطعا مهر و محبت و عشقی که از همسرش دریافت کنه با توجه به جوان بودش، باعث میشه زودتر بهبودی حاصل بشه
174
وبگردی