تولد
رضا رویگری

درخواست غم انگیز رضا رویگری از پسرش

تاریخ انتشار : 23 دی 1402کد مطلب : 91761زمان مطالعه : 2 دقیقه
جدیدترین صحبت های رضا رویگری درباره پسرش طرفداران این بازیگر را بسیار متاثر کرد.

صحبت های احساسی رضا رویگری با پسرش

رضا رویگری بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که زندگی خصوصی و حضورش در آسایشگاه سالمندان تا مدت ها سوژه رسانه ها بود، دریک ویدیوی تازه منتشر شده در فضای مجازی از تنهایی و پسرش گفت و صحبتهای احساسی او مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت. در ادامه این بخش از نمناک درد و دل بازیگر کیان در مختارنامه را می خوانید.

رضا رویگری بازیگر معروف و خواننده سرود ایران ایران بازهم در صدر اخبار قرار گرفت و در ویدیویی از زندگی خانوادگی و پسرش چنین گفت:

ده دوازده سال که پسرم رو ندیدم و دلم هم براش تنگ شده، پسر گل و دوست داشتنی و خیلی هم من رو دوست داره و من هم دوستش دارم و خارج از کشور هستند، بابا خیلی دلم برات تنگ شده، عزیز دلم، بیاید دیگه من کسی رو ندارم جز خدا و کسانی که دور و بر من هستن که کمکم می کنند که اونها رو خدا برام فرستادند.

رضا رویگری

رضا رویگری و پسرش کیارش

مختصر بیوگرافی رضا رویگری

رضا رویگری بازیگر و خواننده کشورمان متولد 6 دی 1325 در تهران می باشد. تنها فرزند خانواده بوده و یک پسربه نام کیارش دارد و دارای یک نوه دختر است.

بازیگر نقش کیان متأسفانه در دی ماه 1392 دچار سکته مغزی و به دنبال آن ویلچر نشین شد و چندی پیش ویدیویی از او در خانه سالمندان منتشر شد که احساسات بسیاری از مردم را جریحه دار کرد. خواننده سرود ایران ایران بعد از حضور چند هفته ای خود در سرای سالمندان بالاخره با کش و قوس های فراوان راهی خانه خود شد. رضا رویگری در فیلم های مختلفی مانند مختارنامه، معصومیت از دست رفته، بوتیک، هرماس، اخراجی ها و... بازی کرده است.

درخواست غم انگیز رضا رویگری از پسرش

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : عکس: محمد گنابادی/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی