برنامه دورهمی

" مهمان ویژه برنامه دورهمی" امشب مشخص شد

تاریخ انتشار : 19 تیر 1399کد مطلب : 76721زمان مطالعه : 1 دقیقه
داور برنامه عصر جدید امشب 19 تیرماه 99 مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی میشود و گفتگویی متفاوت را در این برنامه تجربه خواهد کرد.

رویا نونهالی مهمان امشب دورهمی

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری امشب 19 تیرماه 1399 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم میرود. مهران مدیری در برنامه امشب دورهمی میزبان رویا نونهالی بازیگر سینما و تلویزیون و داور برنامه عصر جدید است.

رویا نونهالی را همه مخاطبان تلویزیون با نقش ناتاشا در سریال خواب و بیدار به خوبی می شناسند و این بانوی هنرمند این روزها به عنوان داور در برنامه عصر جدید حضور دارد.

با رویا نونهالی مهمان امشب دورهمی بیشتر آشنا شوید

رویا نونهالی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 24 بهمن 1341 متولد شد و اصالتا مازندرانی است.

رویا نونهالی و مهران مدیری

این بانوی هنرمند همسر رامین حیدری فاروقی مستندساز کشورمان است و بازیگری را با تئاتر در سال 1362 آغاز کرد و برای اولین بار در سال 66 در فیلم یار در خانه به ایفای نقش پرداخت.

رویا نونهالی و همسرش

رویا نونهالی با نقشی ماندگار در سریال خواب و بیدار بازیگری در تلویزیون را آغاز کرد و اولین تجربه بازیگری او در تلویزیون همکاری با مهدی فخیم زاده در این سریال بود که باعث شهرت او در میان مردم شد و همه مخاطبان تلویزیون او را با نقش ناتاشا در سریال خواب و بیدار به خوبی می شناسند.

رویا نونهالی و مهدی فخیم زاده

این بازیگر کشورمان این روزها به عنوان داور در برنامه عصر جدید حضور دارد و در کنار امین حیایی، آریا عظیمی نژاد و سیدبشیر حسینی به داوری استعدادهای این برنامه احسان علیخانی می پردازد.

رویا نونهالی

" مهمان ویژه برنامه دورهمی" امشب مشخص شد

4.450
این مطلب مفید بود ؟446
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی