تمیز کردن درب
در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با آسان ترین و سریع ترین روش های کاربردی برای تمیز کردن درب ورودی ساختمان آشنا کنیم .

روش های کاربردی برای تمیز کردن درب ها

درب ساختمان در طرح های مختلف و جنس های متفاوت تولید می شود. اغلب درهای آپارتمانی از جنس چوبی و ضدسرقت هستند. برای ورودی ساختمان و درهای باغ اغلب از درب فلزی استفاده می شود. یکی از چالش های اصلی خانم ها هنگام تمیزی کاری چالش تمیز کردن درهای ضدسرقت و درهای ورودی ساختمان است. در ادامه مطلب قصد داریم شما را با آسان ترین روش های تمیز کردن درهای چوبی ضدسرقت و درهای فلزی آشنا کنیم. 

راه حل معجزه آسا برای تمیزکردن درب ضدسرقت چوبی

درب های ضدسرقتی که در ورودی ساختمان قرار دارند اغلب از جنس چوب هستند. در تمیز کردن این درها باید دقت کافی برای حفظ مواد به کار رفته در درب منزل را داشته باشید تا آسیبی به آن وارد نشود.

بهتر است قبل از شروع تمیزکاری درب ضد سرقت چوبی، ابتدا با یک دستمال نرم گرد و غبار های موجود بر روی در را از بین ببرید. 
سپس با استفاده از ترکیب آب و صابون و یک اسفنج نرم شروع به تمیزکردن درها کنید.
اگر لکه های چربی موجود بر روی در با شیشه پاک کن پاک نشد می توانید چند قطره تینر را به ترکیب آب و صابون و یا شیشه پاک کن اضافه کنید. 
اگر قصد دارید درب های چوبی ضدسرقت منزل تان را کاملا نو و مانند روز اول خوش رنگ کنید می توانید با استفاده از براق کننده های چوب و یا کیلر به راحتی این کار را انجام دهید. برای این کار باید ترکیب براق کننده چوبی را با تینر آماده کرده و پس از سمباده کشیدن در، با استفاده از یک قلمو ترکیب را بر روی در بکشید. این کار را دوباره تکرار کنید و اجازه دهید ترکیب به آرامی بر روی در خشک شود و درب ضدسرقت شما مانند روز اول تمیز و خوش رنگ شود.
تمیز کردن درب ساختمان

روش تمیزکردن در و پنجره های فلزی، از بین بردن زنگ زدگی درها در کمترین زمان

اغلب درهای ورودی ساختمان ها، درب پارکینگ، درب باغ و پنجره های ساختمان از فلز و آهن ساخته شده اند. 
برای تمیز کردن در و پنجره فلزی می توانید با استفاده از یک دستمال نمناک شروع به کار کنید . در این مرحله از صابون و آب نیز می توانید استفاده کنید. 
اگر در مرحله رنگ کاری درها از ضدزنگ استفاده نکرده باشید پس از مدتی در و پنجره فلزی بر اثر تغییرات آب و هوایی دچار زنگ زدگی می شوند. برای از بین بردن این زنگ زدگی ها در کمترین زمان، پیشنهاد می کنیم از ترکیب نفت و روغن مایع خوراکی برای زنگ زدگی های کوچک به وجودآمده بر روی در استفاده کنید .
در صورتیکه رنگ در و پنجره فلزی شما بر اثر کثیفی زیاد کاملا تفییر کرده باشد و با هیچ یک از روش های توضیح داده شده این کثیفی ها از بین نرود ناچار به رنگ آمیزی مجدد در و پنجره ها می شوید. 
رنگ کردن درب

روش سریع و آسان رنگ کردن درهای فلزی

برای رنگ کردن انواع درهای فلزی، درب ویلا، درب پارکینگ و درب ساختمان ابتدا باید با استفاده از یک دستمال تمام گرد و غبارهای موجود بر روی در را از بین ببرید. سپس با استفاده از یک سمباده به آرامی تمام رنگ های قبلی و تمامی سطوح ناهموار موجود بر روی درب را از بین ببرید. 
پس از آنکه مرحله سمباده کشی را به خوبی انجام دادید از ترکیب ضد زنگ و تینر استفاده کنید و آن را با استفاده از یک قلمو بر روی تمامی قسمت های در بکشید. چند ساعتی اجازه دهید تا در به طور کامل خشک شود و پس از آن با یک قلموی تمیز رنگ آستری را که باعث مقاومت و شفافیت بیشتر رنگ اصلی می شود را به تمام قسمت های در بزنید. 
پس از آنکه رنگ آستری خشک شد نوبت به رنگ اصلی می رسد پس از گذشت چند ساعت در به طور کامل خشک می شود و مانند روز اول خوش رنگ و تمیز جلوه ساختمان شما را زیباتر می کند.

با انتخاب اصولی در و پنجره ها دیگر نیازی به رنگ کاری و تمیزکاری های اساسی نخواهید داشت

همانطور که خواندید تمیزکاری در و پنجره ها به صورت ماهیانه کار سخت و طاقت فرسایی نیست و مشکل از آنجایی شروع می شود که برای تمیزکاری مجبور به رنگ کردن در و پنجره ها شوید.
اگر از همان ابتدا در و پنجره های درست و اصولی را برای ساختمان تان انتخاب کنید، علاوه بر زیبایی دیگر نگران امنیت ساختمان تان نیز نخواهید بود.
آذر فلز پایون، تولید کننده نسل جدید درب های فلزی ، حفاظ پنجره و طرح های تزیینی نمای ساختمان با ارائه محصولات با قیمت بسیار مناسب به علت تولید انبوه و استفاده از تکنولوژی روز دنیا در خدمت شما عزیزان است.
این مجموعه افتخار دارد که در حوزه تولید درب های فلزی و طرح های تزیینی فلزی خدمات منحصر به فردی را به مشتریان ارائه کند. لازم به ذکر است ساخت محصولات توسط این مجموعه از مرحله صفر تا صد در داخل مجموعه صورت می گیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان ما در واحد فروش با شماره 02174013 تماس حاصل فرمایید.

چگونه در های ضد سرقت و در های ورودی خانه را تمیز کنیم ؟

54
این مطلب مفید بود ؟40
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی